Hizmetlerimiz

Eş Takibi Hizmeti 15 64399

Eş Takibi Hizmeti

Sayın misafirlerimiz ülkemizde aile hukukumuzu düzenleyen 4721 sayılı Türk Medeni Kanunun 185. Maddesi eşlerin birlikte yaşamaları ve birbirlerine sadık kalmak ve yardımcı olmak zorundadır şeklinde düzenlenmiştir. Kanun koyucu eşlere evlilik birliği içerisinde sadakati zorunlu kılmıştır.

Türk Medeni Kanunu Madde 185:

Evlenmeyle eşler arasında evlilik birliği kurulmuş olur. Eşler, bu birliğin mutluluğunu el birliğiyle sağlamak ve çocukların bakımına, eğitim ve gözetimine beraberce özen göstermekle yükümlüdürler. Eşler birlikte yaşamak, birbirine sadık kalmak ve yardımcı olmak zorundadırlar.

Yukarıda belirtilen kanun maddesinde de eşlerin evlilik birliği içerisinde birbirlerine sadık kalmaları gerektiği açıkça belirtilmiştir. Ülkemizde hızla büyüyen haberleşme teknolojisi gelişip ilerlemesi ile birlikte insanlar birbirleriyle aralarındaki iletişimi çok kolay sağlamaktadırlar. Bu durum insanların faydasına olduğu gibi bazı durumlarda da çeşitli zararlara neden olmaktadır. Bu zararların başında insanların birbirleriyle kurdukları çarpık ilişkiler sonucu yasak aşk yaşayarak birbirlerini aldatmaktadırlar. Toplumumuzda yaşayan insanların bir kısmı her geçen gün hızla büyüyen ahlaki çöküntü çarkına kapılarak yoldan çıkmaktadır. Şu ve ya bu sebebi gerekçe göstererek eşlerini cinsel veya duygusal olarak aldatmaktadırlar.

ARAŞTIRMA SÜRESİ

Firmamız eş takibi hizmetini çeşitli sistemlerle gerçekleştirmektedir. Öncelikle çalışma sisteminin belirlenebilmesi için takip öncesi araştırılması yapılacak olan konu ile ilgili eşini takip ettirecek olan müşterimiz ile yapılacak olan araştırma hizmetinin şekli ve çalışma sistemi hakkında ön görüşme yapılır. Yapılan bu ön görüşmede hizmetin gün içeresinde hangi saatler aralığında yapılacağı hizmetin kaç gün süreceği verilecek olan hizmetin ücreti hakkında görüşmeler yapılarak bir sonuca bağlanır. Yapılan görüşmeler sonrası müşterimiz ile anlaşmaya varılması durumunda karşılıklı iş sözleşmesi düzenlenerek planlandığı şekilde eş takibi hizmeti verilir. Aldatma, eş takibi yasak ilişki yaşayan kişilerin bir hafta içerisinde bir ile üç kez buluşarak görüştükleri geçmişte verilen hizmetlerin istatistiklerinden anlaşıldığı için eş takibi hizmetinin olumlu şekilde sonuçlanabilmesi için bir haftalık yani yedi günlük bir süre fazlasıyla yeterli gelecektir. Yapılan tüm eş takibi araştırmalarının %98 i bir hafta yani yedi gün içerisinde sonuçlanmıştır. Bazı istisnai durumlar (eşin sevgilisi ile otelde buluşacağının bilinmesi, eşin sevgilisi ile yurt dışına çıkacağının bilinmesi, eşin sevgilisi ile tatile gideceğinin bilinmesi) gibi durumlarda eş takibi araştırılması bir iki günlük sürede sonuçlanabilir.

HİZMETİN VERİLİŞ ŞEKLİ

Eş takibi hizmeti genelde eşin sabah evden çıkıp gece eve girene kadar dışarıda gecen zaman içerisinde kimlerle görüştüğü, nerelere gittiği şahsın evi haricinde başka bir eve girip girmediğinin kontrolü ile karşı cins ile konuşup görüşüp, maddi, manevi, duygusal ve sekselojik birliktelik paylaşıp paylaşmadığı yönünde gerekli takip ve araştırmalar yapılır. Herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşıldığında karşılaşılan olumsuz durum hukuka uygun bir şekilde renkli video kamera ile kayıt altına alınır. İş bitiminde elde edilen tüm video kaydı ve fotoğraf görüntüleri ile araştırma hizmeti süresince elde edilen tüm belge, bilgi ve materyaller dosya içerisinde müşterimize teslim edilir.

Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. yaklaşık 25 yıldır dünya özel dedektiflik sektörünün lideri olarak eş takibi hizmeti vermektedir. Vermiş olduğumuz eş takibi hizmeti öncesi ve sonrası firma misyon ve vizyonumuzdan ödün vermeden almış olduğumuz her işi büyük gizlilik içerisinde mesleki ahlak ve değerlerimizden ödün vermeden yerine getirmekteyiz.

EŞ TAKİBİ ÜCRETLENDİRİLMESİ

Eş takibi hizmeti almak isteyen kişileri en çok bu hizmetin maliyeti ilgilendirmektedir. Özel dedektiflik hizmeti vermeye çalışan çeşitli kişi ve firmalar eş takibi ücretlendirmesi sabit bir ücret üzerinden yapmaya çalışmaktadırlar. Ancak özel dedektiflik hizmetlerinin genelde eş takibi dâhil olmak üzere hiçbir hizmet türünde kesinlikle sabit ücret verilmesi kesinlikle uygun değildir. Verilecek olan hizmetlerin her biri birbirinden bağımsız hizmet türleri olup verilecek olan hizmetin içerikleri de birbirinden farklılıklar gösterdiği için özel dedektiflik hizmetlerinde verilecek olan hizmet hakkında hiçbir bilgi almadan özel dedektiflik ücreti vermek kesinlikle yanlış bir işlemdir. Eş takibi hizmetinin ücretlendirilmesi diğer dedektiflik hizmetlerinden ayrı olduğu gibi verilen eş takibi hizmetlerinin de kendi aralarında değişiklikler arz etmektedir. Örneğin verilecek olan eş takibi hizmetinde takip edilecek olan kişinin yaptığı iş sosyal yaşantısı, takip süresi gibi etkenler değerlendirilerek ücretlendirme yapılmaktadır.

Firmamızdan eş takibi hizmeti hakkında profesyonel yardım almak isteyen sizler firmamızın merkezini 7 gün 24 saat kurumsal müşteri danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

ELDE EDİLEN DELİLLERİN KULLANILMASI

Ülkemizde yürürlükte olan kanunlarda yapılan gerek ceza yargılamasında gerekse hukuk yargılamalarında mahkemelere sunulacak olan delillerin hukuka uygun elde edilen delillerden olması gerekmektedir. Hukuka aykırı elde edilen delillerin mahkemelerde itibar edilmemesinin başlıca nedeni elde edilen delillerin suç işleyerek hukuka aykırı olarak elde edilmesinden kaynaklanmaktadır. Bir delilin hukuka uygun elde edilebilmesi için delilin elde ediliş şeklinin tamamen hukuka uygun bir şekilde elde edilmiş olması gerekmektedir. Özel dedektiflik mesleğini icra ederken insanların özel yaşam alanlarına girerek ve ya başka suretle başkaları tarafından görülmesi mümkün olmayan olayların saptanarak delillendirilmesi hukuka aykırı bir eylemdir. Bu eylemin cezası 5237 sayılı Türk Ceza Kanunun 134. Maddesi olan özel hayatın gizliliğinin ihlal başlıklı suçta açıkça tanımlanmıştır. Firmamızın profesyonel takip kadrosu eş takibi hizmeti verdiği sırada elde edilen delillerin tamamen hukuka uygun elde edilmesi için yasalar çerçevesinde hareket etmektedirler. İnsanların takibi yapılırken kendilerinin ve yanlarında bulunan sevgililerinin  görüntüleri kamuya açık alanlarda çekilmektedir. Ayrıca yine kamuya açık otel, motel, pansiyon, tatil köyü, gece kulübü, restoran, bar, cafe, disko ve her türlü konaklama yeri, eğlence mekânı kamuya açık kumsal, park, yürüyüş yolu kara yolu, bisiklet yolu, dağlık alan, otopark ve benzeri yerlerde çekilen görüntüler hukuka uygun elde edilen görüntülerdendir. Bu tür görüntüler mahkemelerde delil olarak kullanılmaktadır. Kullanılan bu deliller sayın mahkeme hâkimi tarafından kabul edilmektedir. Sayın mahkeme hakimi yasalara uygun elde edilen delillere  itibar ederek bu delilleri gerekçe gösterip lehe hüküm kurmaktadır.

UYARILAR

Eş takibi hizmeti almak isteyen kişiler iki büyük hata yaparak alacakları eş takibi hizmetinin uzamasına maliyetinin artmasına daha kötüsü verilecek olan hizmetten sonuç elde edilmesine engel olacak ciddi hatalar yapmaktadırlar. Bu hataların başında eşlerinin kendilerini aldattığını düşünerek ve ya eşlerinin kendilerini aldattığı yönünde herhangi bir ipucu yakaladıklarında bu durumları hemen eşlerine açıklayarak eşleri ile tartışma ortamına girmeleri son derece yanlış bir davranıştır. Yapılan ikinci büyük hata ise eşinin kendisini aldattığını düşünen kişi eşinin takibini kendi imkânları ile yaparak eşinin sevgilisinin isim soy isim adres ve iş bilgilerini ulaşmaya çalışmaktadırlar. Bu tespitleri yaparak eş takibi maliyetinin düşeceğini sanmaktadırlar. Ancak bu yönde yaptıkları araştırma çabaları kendilerinin zaman kaybetmesine neden olmaktadır. Ayrıca eşinin sevgilisinin bilgilerine ulaşılması da özel dedektiflik maliyetini hiçbir şekilde düşürmeyecektir. Çünkü özel dedektifler tarafından eş takip edildiğinde zaten eşin sevgilisine ve sevgilisine ait bilgilere ulaşılacaktır. Bu nedenle eşinizden eşinizin sizi aldattığı yönden şüphe duyduğunda bu durumdan kesinlikle eşinize bahsetmeyin yapılan takiplerde kişiler sevgilileri ile alt alta üst üste uygunsuz vaziyette renkli video kamera ile kayda alınsalar dahi karşı cins ile sevgili olduklarını kabul etmeyerek devamlı inkâr yoluna gitmektedirler. Sizin söylemenizle sevgilisi olduğunu kesinlikle kabul etmeyeceklerdir. Ayrıca eşinizin sevgilisine ait bilgi toplamaya çalışmanız size zaman kaybettirecek elde ettiğiniz bilgiler ise özel dedektiflik maliyetini hiçbir şekilde düşürmeyecektir.


Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç