Hizmetlerimiz

Özel İsteğe Göre Araştırma 0 54596

Özel İsteğe Göre Araştırma

Araştırma en genel anlamıyla bir konuda var olan verileri artırmaya yönelik çalışmadır. Aynı zamanda bir problem çözümü olan araştırma eldeki bazı bilgilerin bir sistem içerisinde, kanıtlanabilir ve kullanılabilir hale getirilmesi yönünde yapılan, var olan verilere yenilerini ekleyen sistemli ve düzenli bir çalışmadır. Araştırmanın temel ilkeleri ahlak ve etik kurallarına uygun bir şekilde, hukuki kurallar çerçevesinde, toplumsal kurallara saygılı bir şekilde çalışılmasıdır. Araştırma yapılacak konunun ve çözülecek sorunun bir bütün halinde, bütün yönleriyle ele alınması ve bütün olarak çözümlenmesi gerekmektedir. Sistematik olmayan bir araştırma yanlış sonuçlar doğurur.

Problem çözümüne yönelik araştırma bireyler ya da şirketler yönünden, her türlü konuda ortaya çıkabilmektedir. Özellikle insanların bir arada yaşamaya başlaması, zamanla ticari ve hukuki ilişkilerin doğması ve ilerlemesi beraberinde birçok sorun doğurmuştur. Bu sorunlar uyum içerisinde yürütülecek bir çalışma ile çözüme kavuşturulabilmektedir; ancak bu çözümün her zaman kolay olduğu söylenemez. Çözülemeyen sorunlarda profesyonel bir destek almak neredeyse zorunlu hale gelmiştir.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Akılcı Araştırma Hizmetleri

Dünya çapında ve ülkemizde insanlar ve şirketler çözemedikleri sorunlarında profesyonel desteğe başvurarak kısa sürede doğru sonuca ulaşmaktadır. 25 yıllık deneyimi ve uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız karşılaştığınız sorunlarda sizlerin talepleri doğrultusunda akılcı çözümler sunmaya yönelik özel bir araştırma hizmeti vermektedir. Bu araştırmanın bütün süreçleri profesyonel ve özel bir ekip tarafından yürütülmektedir. Her aşamada raporlanarak ilerleyen süreçte veriler, bilimsel ve istatistik verilerle desteklenmektedir. Özel araştırma isteğinizi ilettiğiniz andan itibaren firmamız sistemli ve uyumlu çalışma koşulları ile sizleri karşılar ve ortak paydada buluşulup araştırma başlatılır. Ekibimizin son derece saygılı ve radikal tutumu ile ilerleyen süreçte araştırma, 3. şahıslara karşı gizlilik içerisinde yürütülmekte; size karşı ise her aşamada şeffaflık ilkesi doğrultusunda bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bu şekilde sürecin her anını takip etmeniz mümkündür. Bunun yanında hukuk ve etik kurallarına bağlılık temel ilkemizdir. Bu çerçevede her türlü isteğinize uygun biçimde verdiğimiz akılcı çözümler karar verme konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Özel araştırma hizmeti verdiğimiz pek çok büyük firma hizmetimiz sayesinde akılcı çözümlerle faaliyetlerini devam ettirmiştir. Araştırma sonucu verilen belgeler ve raporlar gerek özel alanda gerekse kamusal alanlarda dahi kabul görecek niteliktedir.

Neden İzmir Dedektiflik A.Ş.?

Özel sorunlarına çare arayan kişiler ve firmalar için piyasada birtakım alternatifler bulunmaktadır. Ancak bu sektörde yer alan alternatiflerin büyük bir kısmı insanları aldatarak iş almakta; hem para hem de zaman kaybına neden olmaktadır. Bu nedenle her konuda olduğu gibi sorunlarınızın çözümüne ilişkin olarak alacağınız özel araştırma hizmeti için de başarısını kanıtlamış, profesyonel ve ilkeli bir firma ile çalışmalısınız. İzmir Dedektiflik A.Ş. yılların verdiği tecrübe, uzman kadrosu ve referansları doğrultusunda müşteri odaklı bir çalışma stratejisi izlemektedir.

Firmamız her hizmetinde olduğu gibi bu hizmetinde de hukuki sorumluluklarının bilinciyle, mesleki kullara riayet ederek, ahlaka ve toplumsal kurallara uygun bir biçimde, gizlilik içinde çalışmaktadır. Ekip ruhu ve takım çalışmamız, müşterilerimizle sağlıklı kurduğumuz diyalog ile birleştiğinde ortaya son derece başarılı bir sonuç çıkmaktadır. Uzun yıllar bu ilkeler doğrultusunda verdiğimiz kaliteli hizmet her geçen gün büyümemize ve başarı ile bugünlere gelmemize vesile olmuştur. Sizler de hukuk ve etiği baş tacı yapan profesyonel ekibimizden özel araştırma hizmeti almak istiyorsanız dilediğiniz her an  7 gün 24 saat kurumsal danışma hattımızı arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla, İzmir Dedektiflik A.Ş.

 


Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç