Hizmetlerimiz

Kayıp Şahıs Araştırması 0 54766

Kayıp Şahıs Araştırması

Günümüzde iletişim ve ulaşım imkânlarının çoğalması ile birlikte bölgesel mesafeler oldukça zaman bakımından kısaldı. İnsanlar arasındaki eskiden yaşanan ulaşım sorunları ortadan bir nebze de olsa kalkarak insanların bir yerden bir yere seyahat etmeleri oldukça kolaylaştı. Ancak 18 yaşını doldurmamış reşit olmayan çocuklar ile yine 18 yaşı altı veya üstü çocuk, genç, yaşlı, akli dengesi yerinde olmayan insanlarımızın hastalıklarından kaynaklanan kendi sağlıksız iradeleri, kandırılmak sureti veya zorla yaşam alanlarını terk ederek kaybolmaktadır. Böyle bir durumlarda canımızdan çok sevip değer verdiğimiz bu insanların hayatlarından endişe ederek bir an önce kendilerini bulma gayreti içerisine gireriz. Sizlerde çok sevdiğiniz yakınlarınız ile ilgili bir kayıp yaşadığınızda öncelikle konuyu ivedilikle yaşamış olduğunuz bölge sınırları içerisinde size en yakın bölgenize yetki alanları içerisinde bölgenize bakmakla yükümlü Adli kolluk birimine (polis karakolu, jandarma karakolu) müracaat edilmelidir. Gerekli müracaatta konu ile ilgili detaylı bilgi verip konu hakkında gerekli araştırma ve tahkikatların yapılması için ihbarda bulunmanız gerekmektedir. Bu ihbarı yaşamış olduğunuz bölgenin adliyesine giderek Cumhuriyet Başsavcılığına hitaben yazılı şikâyet dilekçeniz ile de Müracaat Savcılığına ihbarda bulunabilirsiniz. Ayrıca yapmış olduğunuz ihbarın takipçisi olarak kolluktaki yetkili amirlerden sık sık bilgi almak kendi imkânınız ile elde ettiğiniz olay ile ilgili bilgileri yetkili amirlerle paylaşmanız halinde yakınınızın bulunması konusunda yapılan çalışmalara son derece yarar sağlayacaktır.

Günümüzde yaygınlaşan ve etkin olarak görev yapan kayıp şahısların araştırılması ve kayıp şahısların yakınları ile ilgilenerek kendilerini konu ile ilgili bilgilendiren kurulmuş olan çeşitli dernek yetkilileriyle de iletişime geçerek kayıp şahsın bulunması ile ilgili çaba gösterebilirsiniz. Ancak kayıp şahsın geç bulunmasında şahsın aleyhine işleyen sağlık sorunu, kendini koruma kabiliyetinden yoksun olması gibi durumlarda şahsın bir an önce bulunması ile ilgili profesyonel yardım alabilirsiniz. Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. yaklaşık 25 yıllık tecrübesi ile kayıp şahısların bulunması ile ilgili yüzlerce başarılı hizmet vermiştir.

Sizlerde kayıp şahıs araştırma hizmetile ilgili profesyonel yardım almak istediğinizde firmamızın merkezini 7 gün 24 saat kurumsal müşteri danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

NOT: Sayın misafirlerimiz 18 yaşını doldurmuş, herhangi bir sağlık sorunu, akıl hastalığı bulunmayan reşit insanların kendi istekleri ile yaşamış oldukları evden özel eşyalarını alarak veya almayarak ayrılan şahıslar evli olmasalar bile evden ayrılabilirler. Evden ayrılan bu şahısların hayatlarının tehlikede olduğu can havli gibi ayrıca cebir şiddet kullanmak suretiyle zorla kaçırılmalarının dışında gelişen olaylar adli vakıa değildir. Bu konu ile ilgili Adli kolluk birimine (polis karakolu, jandarma karakolu) Cumhuriyet Başsavcılığı makamlarına müracaat ederek ihbarda bulunulması halinde şahıslar kollukça bulunarak ifadeleri alındığında şahsın ifadesinde evden özgür hür iradesiyle, kendi isteği ile ayrıldığını beyan etmesi halinde kişi kolluk kuvvetlerince derhal serbest bırakılır. Kendisinin adresi hakkında da kendisi hakkında şikâyette bulunan yakınlarına bildirilmez. Firmamız yukarıda izah edildiği gibi kendi isteği ile evden ayrılan şahısların araştırılması, adreslerinin tespit edilmesi ve araştırılması gibi hizmetler vermemektedir. Bu konu ile ilgili firmamızdan talep edilen hizmetler değerlendirilmeyecektir.


Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç