Boşanma Bilgileri

Çocukla Kişisel İlişki Belirlenmesi 0 51641

Çocukla Kişisel İlişki Belirlenmesi

Eşlerin boşanmasıyla birlikte ortaya çıkan sorunlardan birisi velayet davaları olarak bilinmektedir. Velayet çocuğun velisinin yasal olarak kim olacağına ilişkin bu davayla netleşeceğinin duruşmasıdır. İşte bu özellikten hareket edildiği zaman çocuğun velayet hakkının anada mı yoksa babada mı kalacağına ancak bu davada bakılmaktadır.

Bunun için de elinizde mahkemenin sizden talep ettiği somut delillerin bulunması her anlamda önemlidir. Ancak bu somut deliller elinizde varsa çocuğun velayetini üstünüze alabilir ve her yönden çocukla kişisel ilişki belirlenmesi konusuna bağlı olarak hizmet elde etmiş olabilirsiniz. 

Velayet Davasında Delil Araştırma

Velayet davası konularına yönelik olarak mahkemenin talep ettiği delillere ilişkin olarak delil araştırma süreci gerçekleştirilmektedir. Bu süreçler ışığında gerçekten de velayet davalarında mahkemenin her iki taraftan istediği somut delillerin araştırılması konusunda ülkemizin ilk kurumsal dedektiflik şirketi olarak Bilal Kartal tarafından kurulan İzmir Dedektiflik A.Ş. hizmet vermektedir. Verdiği hizmetle kurumsal olarak hukuki danışmanlık yapmaya devam etmektedir. Böylelikle velayet davalarına ilişkin olarak çocukla kişisel ilişki belirlenmesi açısından öne çıkmaktadır.

Dedektiflik Hizmetlerinin Öncü Firması

Dedektiflik hizmetleri Türkiye'de ilk olarak 1994 yılında Bilal Kartal'ın da gayret ve girişimleriyle ilk kez meclis gündemine taşındı. Ancak dönemin cumhurbaşkanı tarafından reddedilerek bir daha ülke gündemine girmedi. Fakat günümüzde yaşanan problemler ve ardı ardına düğümlenen olaylar gösterdi ki dedektiflik mesleğinin yasal hale getirilmesi gerekmekteydi. İşte bu koşullar baz alındığı zaman ülkemizin kurulan ilk resmi özel dedektiflik şirketi olarak İzmir Dedektiflik A.Ş. çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir. Kalitesinden bir an bile ödün vermeden 7/24 çalışma prensibiyle varlığını ortaya koymaya devam ederek gerçekten de sektörün öncü kurum ve kuruluşlarından biri olmayı her anlamda sürdürmektedir. İşte ortada duran bu özellikler ışığında da kesintisiz bir şekilde 7/24 hizmetlere yer verilmeye devam edildiğini kesinlikle ele almamız olanaklı hale gelecektir.

444 7 635

Kaliteli ve sektörünün lider firması olmasının verdiği ayrıcalıkla ISO 10002 müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak 444 7 635 üzerinden çalışmalarda bulunmaktadır. Gerçekleştirdiği tüm bu yaklaşımlar dahilinde değerlendirilecek olunduğu zaman her anlamda beklentileri tamamen esas alan özelliklere dayanarak ücretsiz danışma hattı üzerinden çalışmalarda bulunmaktadır.

Yürüttüğü tüm bu yaklaşımlar olarak da tamamen yeni çözümler ışığında 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde faaliyet sunmaktadır. Böylece her yönden yeni olanaklar dahilinde bulunarak kaliteden bir an bile taviz vermeksizin ücretsiz teknik danışma hattı üzerinden çalışmalarını aktarmaktadır. İşte ortada duran tüm bu yenilikler dahilinde önem teşkil ettiğini kesin olarak ifade etmemizde yarar var.

Adres Bilgisi

İnönü Cad. 3/1 Karabağlar /İzmir adresinden 7/24 açık kapıyı ziyaret ederek misafir olabilirsiniz. Bu adresten siz de tüm çalışmaları yerinde görebilir ve dedektiflik şirketinin kurumsallığını test edebilirsiniz. Ortada duran tüm bu özellikler ışığında değerlendirildiği zaman her yönüyle tamamıyla kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımlar bağlamında önde gelen nitelik olarak karşımıza çıkmaya devam ettiğini ele almamız önemli bir konudur. Böylelikle sizlerin de gerçekten de fark yaratan nitelikler ışığında önde gelmeye devam ettiğini dile getirmek önemli bir tarz olarak karşımıza çıkmaktadır.

Öte yandan çocukla kişisel ilişki belirlenmesi açısından 444 7 635 numaradan da ücretsiz teknik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Böylelikle firmanın tüm hizmet içerikleri ve paket tutarı hakkında detaylarıyla birlikte gerçekten de detaylı bir şekilde teknik destek alabilmeniz her anlamda mümkün hale gelen niteliklerden birisini oluşturmaktadır.


Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç