Aldatma Bilgileri

Aldatan Erkek Nasıl Davranır? 13 103021

Aldatan Erkek Nasıl Davranır?

Biz İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. olarak bugüne kadar sayısız aldatma vakası ile karşılaştık. Yapmış olduğumuz eş takibi araştırma hizmetlerinde aldatma zina eylemine dayalı çok büyük bilgi birikimine sahip olduk. Yapmış olduğumuz eş takibi sadakat araştırması araştırmalarından toplamış olduğumuz delil ve bilgiler sahip olduğumuz tecrübenin ışığı altında aldatan erkeğin nasıl davranışlar sergileyeceğine dair bazı ipuçlarını sizlerle buradan paylaşmak istiyoruz.

Aldatan Erkek

Eşlerini aldatan erkekler yaşadıkları yasak ilişkiyi saklamaya ve gizlemeye çalışırlarken çok dikkatsiz davranırlar. Bu nedenle pek çok hata yapan bu erkekler eşlerine çok çabuk yakalanırlar. Ancak aldatma eylemlerini kabul etmeyerek içinde bulundukları durumu olağan göstermeye çalışırlar. Eşlerini aldatan erkekler sevgililerini saklama ve gizleme eylemlerine cep telefonlarına şifre koymakla başlarlar. Cep telefonlarını eşlerine göstermemek için insanüstü bir çaba sarf ederler. Yeni ikinci cep telefonu alırlar yeni cep telefonlarını eşlerinden saklarlar. Bazen ikinci bir GSM hattı sim kartı alırlar ve bu sim kartı da eşlerinden saklarlar. Cep telefonlarındaki arama ve aranma kayıtlarını sürekli silerler. Cep telefonlarını eve geldiklerinde sessize alırlar. Banyoya tuvalete cep telefonlarıyla girerler. Kendilerine sosyal medya uygulamalarında sahte hesaplar açarlar.

Eşlerini aldatan erkekler dış görüntülerine çok fazla önem veriler. Kendilerini sevgililerine beğendirmek için sürekli kendilerine yatırım yaparlar. Markalı kaliteli kıyafetler alırlar. Saç sakal tıraşlarını değiştirirler. Top sakal bırakırlar. Bıyıklı olanları bıyıklarını keserler. Bıyıksız olanları bıyık bırakırlar.  Eşlerini aldatan erkek eğer önceden kendine bakmayan bir erkekse aldatma eylemine başladığında eski alışkanlığını geride bırakarak kendisine yatırım yaparak bakımlı bir erkek haline gelir. Eşlerini aldatan erkekler çok sık banyo yaparlar. Sık sık tıraş olurlar. Farklı parfüm ve kokular kullanmaya başlarlar. Yeni bir cep telefonu alabilir ve sürekli yanında bulundurur. Evde olduğu saatlerde cep telefonunu kapalı tutar ya da sessize alır. Sizin cep telefonuna bakmanızı engellemek için şifre koyar ve buna çeşitli bahaneler öne sürer. Eşlerini aldatan erkekler çok fazla yalan söylerler. Dikkatli bayanlar eşlerinin söylemiş olduğu birçok yalanını yakalayabilirler. Eşlerini aldatan erkekler Daha önceden olmadığı kadar kendilerine dikkat ederler. Kilolarını sürekli kontrol altına alırlar. Kilo aldıklarında almış olduklarında fazla kilolarından kurtulmak için rejim yaparlar ya da spor yapmaya başlarlar. Eşlerini aldatan erkekler içinde bulundukları heyecanlı durumdan dolayı çok sık su içmeye başlarlar. Yakalanma korkusu ile sürekli baskı altında olan bu erkekler içinde bulundukları heyecanlı durumdan dolayı daha çok tuvalete gitme ihtiyacı hissederler. Eşlerini aldatan erkekler içinde bulundukları gergin ve sıkıntılı durumdan dolayı eşlerine ve çocuklarına psikolojik ve fiziki baskı yaparlar. Bunun nedeni eşlerine yakalanabileceğini düşünerek böyle tutum sergilemektedirler. Eşlerini aldatan erkekler sürekli olarak eşlerini ezmeye eşlerini kırıp üzmeye çalışırlar. Eşlerini aldatan erkekler evlerinin içinde veya evlerinin dışında eşlerine ve çocuklarına gereksiz kısıtlamalar getirirler. Eşlerini aldatan erkekler eşlerini sürekli aşağılayarak eşlerine hakaret edip eşlerin yıpratmaya çalışırlar. Eşlerini aldatan erkekler sevgilileri ile cinsel birliktelik yaşadıkları için eşleriyle cinsel birliktelik yaşamak istemezler. Bu erkekler cinsel birliktelik yaşadıkları sevgilileri ile birbirlerini aldatmama konusunda sözleştikleri içinde eşleriyle cinsel birliktelik yaşamak istemezler. Eşlerini aldatan erkekler bu nedenle kendi eşleriyle cinsel ilişki yaşadıkları sevgililerinin sürekli olarak kıyaslamalarını yaparlar. Böylelikle kendilerince kendi eşlerinin hatalarını, kusurlarını bulmaya çalışarak kendilerini psikolojik olarak rahatlatmaya çalışırlar. Eşlerini aldatan erkekler yatakta eşlerinden farklı cinsel isteklerde bulunurlar. Bu istekleri eşleri tarafından kabul görmeyince de eşlerine kötü davranarak eşlerinden tamamen uzaklaşırlar.

Günümüzde erkeklerin eşlerini aldatmasına müsait olan birçok ortam bulunmaktadır. Eşlerini aldatan erkeklerin ortamı ne olursa olsun kendilerinin aldatma eylemleri şu veya bu şekilde mutlaka açığa çıkmaktadır. Yukarıda saymış olduğumuz eşlerini aldatan erkeklerin davranışlarında hiç ipucu bırakmayan olmadığı görülmektedir. Eşlerini aldatan erkeklerin aldatma eylemlerini tespit etmek aldatılan eşler açısından son derece önemlidir. Sizlerde eşlerinizden aldatma yönünde şüphelendiğinizde eşinizin aldatma eylemini mutlaka delillendirin. Sizler eşlerinizden aldatma yönünde şüphelenmeniz halinde şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. uzman kadrosuyla sizi doğru sonuca götürecektir. Eş takibi aldatma araştırma hizmeti satın almak isteyen değerli müşterilerimiz bize 444 7 635 numaralı ücretsiz danışma hattından ulaşabilirler.


Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç