Aldatma Bilgileri

Aldatan Erkek Nasıl İtiraf Ettirilir? 29 125763

Aldatan Erkek Nasıl İtiraf Ettirilir?

Aldatma insanlık tarihince gerek kadın olsun gerekse erkek en çok üzerinde durduğu ve insanlar arasında en çok konuşulan konudur. Gerek erkekler gerekse kadınlar şu veya bu sebeple eşlerini karşı cinsle aldatmaktadır. Erkeklerin eşlerini veya sevgililerini sıkça aldatmalarının birçok nedeni vardır. Bu nedenler erkeklerin kadınları aldatmasına bağlı olarak değişkenlik gösterir özelliktedir. Erkeklerin eşlerini veya sevgililerini aldatma nedenleri olarak, baskıcı ve tutucu bir ailede yetişmeleri, bazı kültürel farklılıklar, cinsel eğitimsizlik, cinsel doyumsuzluk, cinsel arzular, fantezi yaşama, merak, cinsel tecrübesizlik, hava atma, çok eşlilik, sonradan görme, intikam almak, kötü aile eğitimi ve benzeri birçok sebep olarak sıralayabiliriz. Söz gelimi kimi erkek eşiyle anlaşamadığı için karşı cinsle cinsel birliktelik yaşamaya tevessül etmeyi tercih ederken bazı erkeklerde aldatma eylemini yaşam biçimleri olarak benimseyerek eşlerini veya sevgililerini sıklık aldatmaktadırlar. Bazı durumlarda erkekler eşleri kapalı, bakımsız ya da kendilerine karşı ilgi ve alakasız davrandıkları için eşlerini veya sevgililerini aldatmaktadırlar. Bazı erkekler ise karşı cinsi fiziksel güzelliği ve daha seksi buldukları için eşlerini ya da sevgililerini aldatma yoluna gitmektedir. İşte tüm bu aldatma sebeplerini ileri sürerek eşlerini veya sevgililerini aldatan erkeklerin neredeyse tamamı gayri ahlaki bir davranış biçimi olan aldatma eylemlerini kesinlikle kabul etmedikleri gibi buna eşlerini veya sevgililerini inandırabilmek için kutsal dini değerlerinin ve varsa çocuklarının veya en sevdiklerinin üzerine hiç utanmadan yemin etmektedirler. Bu nedenle eşlerini veya sevgililerini aldatan erkeklerin aldatma eylemlerini itiraf ettirmek çok zor hatta imkânsızdır.

Aldatan Erkek İtiraf Eder Mi?

Eşlerini veya sevgililerini aldatan erkeklerin neredeyse tamamı partnerlerini aldattıklarını sözlü olarak kabul etmeyerek sürekli inkâr etmelerinin yanında birde aldatma iddiasını ortaya atan partnerlerini de suçlayarak kendilerini yağ gibi üste çıkartırlar. Bu inkâr olayı içgüdüsel olup neredeyse tüm erkeklerin doğasında vardır. Bunun için erkeğin size başkalarıyla birlikte gönül eğlendirdiğini sözlü olarak söylemesi çoğu zaman mümkün olmayacaktır. Ancak siz ortaya somut deliller sunmanız durumunda durum biraz daha değişerek karşı cinsle iki medeni insan olarak dostane görüşme eylemi kabul edilir. Ancak karşı cinsle cinsel birliktelik defalarca yaşanmasına rağmen hiçbir zaman yaşanılan cinsel birliktelik kabul edilmeyerek hep inkâr yoluna gidilir. Bu durum aldatılan kadın için hiç yoktan iyi bir durumdur. Çünkü en azından bayan partnerinin karşı cinsle görüştüğünden emin olur. Bu durumda bayanı bir nebze olsun rahatlatarak eşinin aldatma ispat etme kapısını azda olsa aralamasını sağlar. Bu nedenlerle eşlerini aldatan erkeklerin aldatma eylemlerini bir nebzede olsa üstü kapalı olarak itiraf ettirmek için elle tutulur gözle görülür delillere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tür delilleri sağlıklı bir şekilde hukuka uygun olarak elde etmenin yolu ise güvenilir bir özel dedektiflik şirketinde hizmet satın almaktan geçmektedir.

Somut Deliller İtirafı Hızlandırır.

Erkeklerin itiraf etmesi için sizi aldattığını onun önüne koymanız gerekir. Ancak bu şekilde aldattığını kabullenir eğer elinizde iddianızı destekleyecek şekilde herhangi bir deliliniz yoksa bu durumda erkeğin itiraf etmesi bir hayli güç bir durum olacaktır. İşte bu güç durumla karşı karşıya kalmamak açısından somut delillerle karşısına çıkmalısınız.

Böylelikle her yönden sizlerin de itiraf etmesini sağlayacak bu delilleri nereden temin edeceğiniz konusu ortaya çıkmaktadır. Bunun için yapmanız gereken hemen dedektiflik bürosuyla iletişime geçerek sizi aldattığını iddia ettiğiniz erkeğin somut delillerini ele geçirmeniz olacaktır.

Profesyonel Eş Takibi Hizmeti

30 yıllık çeyrek asırlık tecrübesiyle hizmet veren İzmir Dedektiflik AŞ, ülkemizin yetiştirdiği önde gelen dedektiflerden Bilal Kartal tarafından ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi olarak kuruldu. Kuruluşundan itibaren çok kısa bir süre zarfında çalışmalarını ileriye taşımaya devam ederek her yönden beklentileri ele almaktadır. Böylelikle kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımlar ışığı altında her yönden aldatan erkek nasıl itiraf ettirilir konusuna dayanarak karşımıza çıkmaktadır. Bütün bu özellikler ışığında da son derece önem teşkil eden niteliklerden birisi olarak kesinlikle önemli bir konudur.

444 7 635 İrtibat Numarası

İzmir Dedektiflik AŞ 444 7 635 numaralı irtibat üzerinden kesintisiz bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Böylelikle her yönden beklentileri en iyi şekilde yansıtmaya devam ederek kaliteli ve de eşsiz yaklaşımlarına dayanarak ücretsiz danışma hattı üzerinden hizmet sunuyor. Böylelikle sizlerin de eş takibi araştırmasına ve sadakat araştırmasına ilişkin olarak tüm detaylara anlık olarak kesinlikle ulaşma imkanı bulmanız her anlamda önemli bir konudur. Böylelikle aldatan erkek nasıl itiraf ettirilir konusunda size 7/24 hizmet veren şirketten en iyi şekilde hizmet alabileceksiniz. 

Böylelikle aldatan erkek psikolojisini her yönden yakından mercek altına alacak ve sadece bir haftalık kısa süre zarfında gerçekten de sonuçlara anında ulaşmış olacaksınız. Tüm bu nitelikler de her yönden önemli bir yaklaşım tarzı olarak kesinlikle beklentileri en iyi şekilde karşılamaya devam ederek her anlamda önemli bir tutumdur. Tüm bu nitelikler de her yönüyle ortada duran en temel özellikler arasında gelmesi açısından gerçekten de son derece önem teşkil eden niteliklerden birisini meydana getirir.


Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç