Aldatma Bilgileri

Evlilikte Aldatma Nasıl İspatlanır? 0 53393

Evlilikte Aldatma Nasıl İspatlanır?

Evlilik birliğinin temelinden sarsılması durumunda boşanma gerçekleşir. Ancak evlilik sürecinde öncelikle tarafların aldatarak boşanmaya giden yolu kendilerinin açtıkları görülmektektedir. Ülkemizde yapılan değerlendirmelere göre evli çiftlerin genellikle erkekler tarafından aldatılmaya dayanarak boşanmaya karar verdikleri görülmektedir. Bu nedenle evlilikte aldatma nasıl başlar konusuna yönelik olarak evliliği bitiren tarafın genellikle erkekler olduklarını söylemek gerekmektedir.

Evlilikte Çoğunlukla Erkekler Aldatıyor

Evli erkeklerin hala gözü dışarıda... Erkekliğin doğasından mıdır nedir evli olmasına rağmen hala başkalarında gözü olan erkeklerin sayısı günden güne artıyor. Aslında bu durum bekarlık döneminde cinsel dürtülerini sürekli bastıran ve cinsel açıdan özgürce yaşayamayan ve sadece bir tek kişiyle düzenli cinsel birliktelik kurmaktan sıkılan erkek psikolojisi olarak uzmanlarca açıklanmaktadır. Haliyle bu durum boşanmayı da getirmektedir. İşte tüm bu bilgilere yer verildiği zaman da her yönden evlilikte çoğunlukla erkeklerin aldattıkları sonucuna kesinlikle varmamız gerekmektedir.

Boşanmaların Temel Nedeni Aldatma

Bunun yanı sıra boşanmalar için mahkemelere müracaat edenlerin de aldatma dayalı boşanma talebinde bulundukları da sıkça görülen bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte bu özellikler esas alındığı zaman evlilikte aldatma nasıl başlar konusuna ilişkin olarak tüm bu özellikler etrafında uzun uzadıya durmak gerekmektedir. Böylelikle konunun her yönden en iyi şekilde anlaşılması da son derece mümkün olacak bir konu olarak kesinlikle ifade edilmesi gereken bir nokta olarak karşımıza çıkmaktadır.

İzmir Özel Dedektiflik AŞ

Haziran 1995 tarihinde kurulan İzmir Özel Dedektiflik AŞ ülkemizin önde gelen uzman dedektifi ve istihbarat uzmanı Bilal Kartal tarafından kurulmuştur. Amacı dünyaya açılarak dedektiflik mesleğinin yaygınlaşmasını sağlamak. Bu açıdan bilgi güvenliği ve kişisel güvenliğin arttırılmasına yönelik olarak kolluk kuvvetlerine yardım etmek olarak özetlenebilmektedir. İşte tüm bu kriterler dikkate alınacak olunduğu zaman her yönden ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi olarak kesintisi bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Hizmetleri

Bireysel olarak verdiği hizmetler arasında sadakat araştırması, eş takibi, dolandırıcılık, boşanma öncesi delil toplama, evlilik öncesi araştırma, kayıp şahıs araştırması, hırsızlık araştırması ve benzeri konular gelmektedir.

Kurumsal olarak ise patent hırsızlığı, personel araştırması, güvenlik soruşturması, kurumsal güvenlik danışmanlığı, marka hırsızlığı, adres tespiti ve benzeri konuların önde geldiğini dile getirmemiz mümkün hale gelmektedir.

81 İle Hizmet

Tüm illere hizmet gerçekleştirmeye devam ederek bu doğrultuda çalışmalarına büyük bir kararlılıkla devam etmektedir. Öte yandan 444 7 635 numaradan da kesintisiz bir şekilde çalışmalarını yürütmeye devam ederek evlilikte aldatma nasıl başlar konusuna ilişkin olarak çalışmalarda bulunmaktadır. 

Bütün bu çalışmalar ışığında her yönden beklentileri en iyi şekilde karşılamaya devam eden yaklaşıma dayanarak varlığını sürdürmektedir. Bütün bu bilgiler ışğında da kesintisiz olarak 7 gün 24 saat olarak çalışmalarına büyük bir hızla devam ettiğini dile getirmemiz olanaklı hale gelmektedir.

Ücretsizce Arayabilirsiniz

444 7 635 numaradan ücretsiz arayarak bilgi alabilir ve tüm hizmetlerin ücret tarifesini anında dinleyebilirsiniz. Böylelikle sizler de dedektiflik hizmetini kurumsal güvenilirlik anlayışına dayanarak alabileceksiniz. İşte ortada duran tüm bu yaklaşımlar neticesinde her yönden beklentileri tüm yönleriyle sunmaya devam eden dedektiflik şirketinin önde gelen yeniliklerine dayanarak son derece farkını bir kere daha yansıtmaktadır. Elbette ortada duran tüm bu nitelikler ışığında iletişim hattı üzerinden anında irtibat kurarak tüm konulara yönelik olarak gerçekten de ayrıntılı bir şekilde destek sağlanması mümkün hale gelmektedir. Böylelikle paket içerikleri hakkında bütün ayrıntılara anında ulaşabilmeniz her zaman mümkün olacaktır.


Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç