Aldatma Bilgileri

Aldatma Nasıl Başlar? 1 58396

Aldatma Nasıl Başlar?

Aldatan ve aldatılan olarak aslında hep aldatanlarda kabahat aranmaktadır. Oysa hem aldatan hem de aldanan ikisi birden asıl aldanan kişilerdir ki farkında değil. Çünkü aldatan kişinin kendine göre haklı bir nedeni vardır ve doğal olarak aldatılan kişinin de bu durumu hak etmediğini belirten haklı bir nedeni vardır. O zaman burada suç kimin oluyor?

Aldatmayı başlatan sadece aldatanın fiili değildir. Aldatmayı aynı anda hem kadın hem de erkek başlatmaktadır. Böylelikle aldatma nasıl başlar(How infidelity begins) konusu da az çok netleşmiş olur. Çünkü aldatan kişi eğer erkekse karısını durduk yere aldatmaz. Karısından yeterli ilgiyi görememesi, karısının kendisini cinsel anlamda olsun hayat arkadaşlığı konusunda olsun mutlu edememesi, samimiyetten uzak yapay davranıp kalıplarının sergilenmesi aldatan kişinin neden aldattığının başlıca göstergeleri olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte bu nedenle aldatan kişinin de kendine göre bir haklılık payının meydana geldiğini dile getirmemiz gerekmektedir.

Aldatan ve Aldanan Asıl Aldanan

Evet... Hem aldatan hem de aldanandır aslında aldanan. Çünkü aldatan kişinin kendine göre haklı bir gerekçesi bulunmaktadır ki aldatıyor ve yine aldanan kişi de kendisine yapılan bu haksızlığı kesinlikle kabullenemediği için karşısındaki kişiye karşı öfke kusuyor. İşte bu durumun meydana gelmesi durumundan da hareket edildiği zaman aldatan ve aldanan olarak tarafların aslında her ikisinin birden aldandığını kesin olarak vurgulamak gerekmektedir.

İşte bu niteliklerin ışığında bir diğer yaklaşım tarzı olarak üzerinde durulması gereken konu da şudur ki aldatmaya götüren nedenlerin de kesinlikle sıralanması gerekmektedir. İşte bu nedenler sıralanacak olunduğu zaman her yönüyle son derece önem teşkil eden yaklaşımıyla var olduğunu dile getirmemiz gerekmektedir.

Evlilik Öncesi Araştırması

Türkiye'nin ilk özel dedektiflik şirketi İzmir Özel Dedektiflik Anonim Şirketi, 1995 yılında faaliyete girdi. Ülkemizin yetiştirdiği önde gelen uzman dedektif Bilal Kartal tarafından kuruldu. Kuruluşunun üzerinden çeyrek asırlık bir süre geçmiş olmasına rağmen halen ilk günkü heyecanla çalışmalarına kesintisiz olarak devam ederek aldatma nasıl başlar probleminin başından sonuna kadar tüm süreçlerde evlilik öncesi araştırması ve sadakat araştırması konularında sizlere yönelik hizmetlerde bulunmaktadır. Böylelikle evleneceğiniz kişiyi her yönden en iyi şekilde tanımanız mümkün hale gelecektir.

1 Haftada Kesin Sonuç

Türkiye'nin ilk özel dedektiflik şirketi olarak ayrıca bir haftalık çok kısa bir sürede kesin çözüm yollarına giderek her yönüyle sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaya devam etmektedir. Böylelikle tamamen kaliteden ödün vermeksizin her anlamda beklentilerin ışığında 7/24 anlayışa dayanarak hizmetlerini yürütmektedir.

İşte ortada duran bu özellikler bağlamında kesintisiz olarak kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeksizin çalışmalarına aralıksız devam ettiğini söylememiz gerekmektedir. Bütün bunlar da önde gelen nitelik olarak üzerinde durulması gereken yaklaşım tarzı olarak kesinlikle düşünülmelidir.

Ücretsiz Teknik Destek

ISO 10002 müşteri memnuniyeti sertifikasına sahip ilk ve tek dedektiflik şirketi olarak müşterilerin memnuniyeti her şeyden öncelikli olmaya devam etmektedir. İşte bu durumdan hareket edildiği zaman ücretsiz olarak teknik destek sunulmaktadır. Böylece aldatma nasıl başlar konusuna yönelik olmak üzere her yönden tamamıyla beklentilerin üzerinde yaklaşımlara yer verilerek hizmet sunulmaktadır. Üstelik 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmetlere yer verildiği dikkate alınacak olunduğu zaman her yönden aldatma olaylarına ilişkin olarak hizmetler aktarılacaktır. Tüm bu nitelikler ışığında da 444 7 635 numarayı arayarak tüm teknik konularda ayrıntılı bir şekilde destek alabilmeniz de her anlamda olanaklı hale gelen nitelik olarak kesinlikle söylenmelidir.


Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç