Aldatma Bilgileri

Aldatma Tespiti Nasıl Yapılır? 0 57859

Aldatma Tespiti Nasıl Yapılır?

Eşi tarafından aldatıldığını düşünen kişiler eşlerinin hal ve hareketlerini takip ederek kendilerini aldatan eşlerinin aldatma eylemi öncesi ve sonrasında elde ettiği ipuçlarını değerlendirerek sonuca gitmeye çalışmaktadırlar. Aldatma eylemini gerçekleştiren kişiler aldatma eylemlerini gerçekleştirmeden önce, gerçekleştirdiği sırada ve sonrasında bazı görsel, yazılı, işitsel ve davranışsal ipuçları bırakırlar. Eşinin aldatma eylemini araştıran kişi eşinin kendisini aldattığı yönünde çeşitli ipuçları ile karşılaştığında hemen konuyu eşine açarak eşiyle tartışmaya başlarlar. Olayın sıcaklığı ve heyecanı ile yaptıkları bu eylem aslında çok büyük bir hatadır. Dünya’da hiçbir erkek eşine ben seni aldattım o kadın benim sevgilim diye bir itirafta bulunmaz. İnsanlar alt alta üst üste görüntülendiklerinde bile sevgilileri ile olan ilişkilerini kabul etmeyerek hep inkâr yoluna gitmektedirler. Bu nedenle eşinizden Şüphelendiğiniz durumlarda şüphelerinizin doğruluğunu delillerle kanıtlayıncaya kadar eşinize ve yakınlarınıza bu durumdan asla söz etmeyin.

Eşlerinden şüphelenen kişiler hemen bu konuyu eşlerine açıklayarak eşlerine de kendilerine de hayatı zehir etmektedirler. Oysaki böyle bir davranış kesinlikle yanlış bir davranıştır. Aldatma eylemini gerçekleştiren kişiler kesinlikle bu eylemi gerçekleştirdiklerini kabul etmedikleri gibi kendilerini haklı çıkararak eşlerini suçlu ilan ederler. Bu nedenle eşinden kendilerini aldattığı yönünde şüphelenen kişiler kesinlikle bu şüphelerini elle tutulur gözle görülür inandırıcı delillerle ispatlamadan eşlerine hatta en yakınlarındaki kişilere eşinin aldatma eylemi hakkında hiçbir şey söylememelidirler.

Eşlerinin kendilerini aldattığını düşünen kişiler eşlerini öncelikle göz hapsine alarak eşlerinin her türlü hal ve hareketini adeta renkli video kamera gibi kaydetmeleri gerekmektedir. Ayrıca eşlerinin kendilerine karşı söylemiş olduğu her türlü kelimeyi akıllarına yazarak bir önceki söyledikleri ve bir sonra söyleyeceği kelimelerle kıyaslama yaparak eşlerinin kendilerine söyledikleri yalanları bu yöntemle açığa çıkartabilirler. Eşinden aldatma yönünde şüphelenen kişiler eşlerinin önceki eve giriş ve çıkış saatleri ile son zamanlardaki eve giriş çıkış saatlerini yakından kontrol etmelidirler. Eşlerinden şüphelendikleri durumlar aldatma yönünde kendilerine bir şeyler çağrıştırıyorsa bu durumu hiç kimseyle paylaşmadan bu konunun tespit edilerek delillendirilmesi için profesyonel yardım almaları gerekmektedir.


Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.



Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç