Makaleler

Aldatma Dedektifi 2 51979

Aldatma Dedektifi

Çağın getirdiği hız, hayatın her anını etkilediği gibi evlilikleri de yakından etkilemektedir. Günümüzde insanlar evlenecekleri kişiyi seçerken, evlenirken, aldatırken, boşanırken çağın hızıyla hareket etmektedir. Bundan dolayı evliliklerini sürdüren çiftlerin bazen birbirinden şüphe duyması günümüzde oldukça normaldir. Karanlıkları aydınlatan aldatma dedektifi bu şüpheli durumlarda devreye girmektedir.

İzmir Dedektiflik A.Ş. birçok konuda olduğu gibi sadakatsizlik konusunda da 25 yıldan uzun süredir güvenilir ve profesyonel hizmeti aldatma dedektifi ile vermektedir.

Eşini aldatma dedektifi tarafından takip ettirenler önce firmayla gerekli bilgileri görüşür. Firma yaklaşık sekiz ya da on gün içerisinde takibini sonuçlandırmaktadır. Kesin bilgiler içeren video, fotoğraf, döküman gibi verileri müşterisine sunmaktadır

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 13-02-2022 Cevapla
  Sevim tarafından yazıldı.

  Merhabalar benim eşim beni çalıştırdığı şirketteki insan kaynakları müdürüyle aldatıyo olabilir ve eşimin çalıştığı şirkete girip görüştüklerine ve beraber bi yerlere gittiklerine dair kanıda ihtiyacım var tüm bu kanıtlara ve videolara ulaşabilir miyim ve mahkemede bu kanıtları kullanabilir miyim?

  1. 16-02-2022 Cevapla
   Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

   Selam. Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Ben Özel Dedektif Bilal KARTAL. Eşinizin sizi aynı iş yerinde çalıştığı insan kaynakları müdürüyle aldattığını ve eşinizin aldatma eğilimiyle ilgili kanıtlara ulaşmak istediğinizi belirtmişsiniz. Eşinizin iş yerine girerek delil elde edilmesi suç teşkil etmektedir. Bu nedenle size böyle bir sunamayız. Ancak eşiniz ve eşinizin sevgilisinin dışarıda kamuya açık alanlarda sevgili olduklarını gösterir ve delillere ulaşabiliriz. Yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde elde edilen delilleri boşanma davanızın görüleceği mahkemede delil olarak kullanabilirsiniz. Şirketimizden eş takibi, sadakat araştırması hizmeti satın almak isterseniz bize 0 532 330 22 22 numaralı GSM hattımızdan ulaşabilirsiniz.


  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç