Makaleler

Aldatma Dedektifi 2 52121

Aldatma Dedektifi

Çağın getirdiği hız, hayatın her anını etkilediği gibi evlilikleri de yakından etkilemektedir. Günümüzde insanlar evlenecekleri kişiyi seçerken, evlenirken, aldatırken, boşanırken çağın hızıyla hareket etmektedir. Bundan dolayı evliliklerini sürdüren çiftlerin bazen birbirinden şüphe duyması günümüzde oldukça normaldir. Karanlıkları aydınlatan aldatma dedektifi bu şüpheli durumlarda devreye girmektedir.

İzmir Dedektiflik A.Ş. birçok konuda olduğu gibi sadakatsizlik konusunda da 25 yıldan uzun süredir güvenilir ve profesyonel hizmeti aldatma dedektifi ile vermektedir.

Eşini aldatma dedektifi tarafından takip ettirenler önce firmayla gerekli bilgileri görüşür. Firma yaklaşık sekiz ya da on gün içerisinde takibini sonuçlandırmaktadır. Kesin bilgiler içeren video, fotoğraf, döküman gibi verileri müşterisine sunmaktadır

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç