Makaleler

İzmir Özel Dedektiflik Hizmetleri 0 52144

İzmir Özel Dedektiflik Hizmetleri

İzmir Özel Dedektiflik Hizmetleri, kurulduğu günden bu yana özel dedektiflik alanında lider bir kuruluştur. Kurulduğu 1995 yılından bu güne müşterilerine sunduğu kaliteli ve gizliliğe önem veren hizmeti ile hem ulusal hem de uluslararası platformlarda kendini kanıtlamıştır. Özel dedektiflik mesleğinin ülkemizde gelmesinde ve sektör olarak yapılanmasında çok büyük emekleri olan İzmir Dedektiflik Hizmetleri Genel Müdürü Bilal Kartal ile daha büyük işlere imza atma hedefleri içerisindeyiz. Sn. Bilal Kartal’ın özel dedektiflik alanında ilk yıllardan beri özverili çalışması sebebi ile bu alan ülkemizde tanınmış ve yaygınlaşmıştır. İzmir Özel Dedektiflik Hizmetleri, siz değerli müşterilerimize, uzman ve profesyonel kadrosu ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Kadromuzda, başarılı bir şekilde Emniyet Teşkilatı ve Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde görev yapmış ve emekli olmuş konusunda uzman profesyonellerden oluşmaktadır. Kalitesini ve başarısını kanıtlamış profesyonel kadromuz ile Türkiye ve Dünya üzerinde şirketimizden talep edilen her türlü özel dedektiflik işlerini gizlilik ve güvenilirlik temelinde gerçekleştiriyoruz. Firmamız çalışanları, geçmişte görev yaptıkları kurumlardan elde ettikleri tecrübeleri geliştirerek müşterilerimize daha kaliteli ve iyi hizmet sunma çabası içerisindedirler.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç