Makaleler

Ege Bölgesi Dedektiflik Şirketi 0 51825

Ege Bölgesi Dedektiflik Şirketi

Dedektifliğin tarihçesi 18. yüzyıla kadar gitmektedir. Ancak 18. yüzyılda dedektiflik tamamen kişilerle sınırlı üstelik illegal bir şekilde yürütülmekteydi. İlk olarak dünyada dedektiflik faaliyetlerinin Fransa'da yer aldığı bilinmektedir. Daha sonra Amerika kıtasına nüfuz ederek kurumsal olarak ilk Amerika Birleşik Devletleri'nde karşımıza çıktığı bilinmektedir.

Dedektifler Ne İş Yapar?

Dedektif denildiği zaman hepimizde ağzında purosu bir elinde şemsiye öteki elinde bastonuyla fötr şapkası olan kişiler akla gelmektedir. Yaptıkları işlerin de genellikle cinayetleri aydınlatmak için gizli polis görevinde oldukları şeklinde bir algı oluşmuştur. Bu algılar aslında doğrudur ancak dedektiflerin yaptıkları iş sadece cinayetleri ortaya çıkarmakla sınırlı değildir. Onların yaptıkları iş daha da büyüktür ve bu yönden ege bölgesi dedektiflik şirketi olarak İzmir Dedektiflik Anonim Şirketi kurulmuştur.

Ege Bölgesi ' nin İlk Kurumsal Dedektiflik Firması

1995 yılında kurulan İzmir merkezli İzmir Dedektiflik AŞ ayrıca bölgenin ilk kurumsal dedektiflik şirketi olma özelliğine de sahip. Bunun yanı sıra ülkemizin de ilk kurumsal dedektiflik şirketi olarak çalışmalarını tamamen yasal denetimler çerçevesinde sürdürmektedir. Personelleri arasında devletin üst düzey istihbarat kadrosundan emekli olmuş polis, emniyet amiri ve asayiş personelleri oluşturmakla birlikte yurt dışı çalışma deneyimi bulunan akademisyen ve hukukçular bulunmaktadır. İşte bu nitelikli kadrosuyla en güvenilir şirket olma özelliğiyle karşımızdaki yerini korur. Öte yandan tamamen beklentileri en iyi şekilde sunmaya devam eden yaklaşımla hareket edildiği zaman son derece önem teşkil eden nitelik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çalışma Saatleri

Kurumsallığı ile ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi olarak ege bölgesi dedektiflik şirketi İzmir Dedektiflik A.Ş. hafta içi ve hafta sonu 24 saat çalışmaktadır. Bu çalışma saatleri dikkate alındığı zaman danışanlarına her zaman en iyi şekilde yasal sınırlar çerçevesinde danışmanlık hizmetlerini sürdürmeye devam ettiğini kesinlikle dikkate almamız olanaklı hale gelmektedir.

Tüm bu özellikleri itibariyle değerlendirildiği zaman da her anlamda farkını bir kere daha meydana getiren hususlara dayanarak önemli bir yaklaşım tarzı olarak beklentileri ortaya koymaktadır. Bütün bunlar da son derece önem teşkil eden niteliklerden birisi olarak son derece fark yaratan nitelikler arasındaki yerini her anlamda korumaktadır.

Uzman Kadro

TSK emeklisi yüksek rütbeli komutanlar, komiser ve baş komiserler, asayiş görevlileri, yurt dışı çalışma deneyimi bulunan hukukçu ve akademisyenlerinden oluşan çalışma anlayışına dayanarak kaliteden ödün vermeksizin en iyi şekilde faaliyetlerini yürütmektedir. İşte ortada duran tüm bu özellikler ışığında değerlendirilecek olunduğu zaman her anlamda kaliteden ödün vermeksizin 24 saat olarak çalışmalarda bulunmaktadır.

Ücretsiz Destek Hattı

444 7 635 numaradan kesintisiz bir şekilde ege bölgesi dedektiflik şirketi farkıyla çalışmalarını yürütmektedir. Ortada duran tüm bu özellikler neticesinde düşünüldüğü zaman her anlamda beklentileri ele alan yaklaşımla hareket edildiğini kesin olarak söylememiz gerekmektedir. İşte tüm bu kriterler esas alındığı zaman da her yönden kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımlar ışığında ücretsiz destek hattından sizlere en iyi hizmetlerin sunulmaya devam edildiğini dikkate almamız önemli bir konudur.

Bütün bu özellikler açısından düşünüldüğü zaman her açıdan önem teşkil eden niteliklerine bağlı olarak kaliteden taviz vermeksizin uzman çalışma arkadaşlarıyla birlikte her anlamda önemli bir hizmeti ifa etmektedir. Üzerine yüklendiği tüm sorumluluklara dayanarak gerçekten de birbirinden önde gelen yaklaşımlar neticesinde farkını bir kere daha meydana getirmekte ve tüm bu özellikler dahilinde düşünüldüğü zaman dünden bugüne değin çalışmalarını aktararak faaliyetlerini her açıdan en iyi şekilde sürdürme kararı bulunmaktadır.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç