Makaleler

İzmir Özel Dedektif Yorumları 0 51429

İzmir Özel Dedektif Yorumları

Hizmet sektöründe merak edilen konuların en başında hizmet alınacak olan şirketin araştırılmasında bu şirket hakkında internette yapılan yorumlara bakılması gelmektedir. Ancak bu yorumların güvenilirliğide sorgulanması gerekmektedir. Çünkü günümüzde bir çok kişi ve kuruluş sahte yorumlarla insanları kandırmaktadırlar. İZMİR ÖZEL DEDEKTİF YORUMLARI Şirketimiz İZMİR DEDEKTİFLİK A.Ş. genel müdürümüz Bilal Kartal'ın kurduğu bir ÖZEL DEDEKTİFLİK ŞİRKETİ dir. Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. Türkiye'nin ilk kurulan kurumsal Yasal Özel Dedektiflik şirketidir. Türkiye'nin ilk kurulan özel dedektiflik şirketi olan İzmir Dedektiflik A.Ş, İzmir'den dünyaya açılan tanınmış bir markadır. İşrketimiz çeyrek yüzyıllık (1995-2020) tecrübesine dayanarak faaliyetlerine devam ederek gerek özel dedektiflik gerekse hukuksal danışmanlık konularında en kapsamlı ve de en prestijli dedektiflik bürosu olmayı sürdürmektedir.

Yasal Özel Dedektiflik Şirketi

Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. yasal kurulan bir şirkettir. Şirketimiz özel dedektiflik şirketleri arasında Dünya' da  ilk ve tek olarak müşteri memnuniyeti sertifikası olan ISO 10002 belgesine sahiptir. Bunun yanı sıra sahip olduğumuz diğer ISO 90001 Kaliteli hizmet belgelerimiz ile diğer sahip olduğumuz kalite belgelerimizle özel dedektiflik sektöründe fark yaratmaya devam etmektediy. dünya özel dedektiflik sektöründe her açıdan fark yaratarak prestijini arttıran şirketimiz ülkemizin ilk ve tek kurulan yasal özel dedektiflik şirketi olarak müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Ekip ve ekipman bakımından Dünya' nın en büyük özel dedektiflik firması olarak müşterilerine gizli, güvenilir ve ayrıcalıklı özel dedektiflik hizmeti sunan şirketimiz hakkında yapılan onbinlerce olumlu İzmir Özel Dedektif yorumunu web sitemizin yorumlar bülümünden okuyabilirsiniz. 

Hukuki Danışmanlıkta Lider 

Şirketimiz bünyesinde konularında uzmanlaşmış deneyimli hukukçular görev yapmaktadırlar. Şiketimiz İzmir Dedektiflik bünyesinde görev yapan hukukçularımız her konuda hukuksal danışmanlık hizmetlerini alabilecek ve tüm konularda ayrıntılı bir şekilde uzman desteğinden yararlanabileceksiniz. Prestijli kurumsal yapısından bir an dahi ödün vermeksizin faaliyetlerine devam eden şirketimizin hukukçu kadrosu değerli okurlarımızın sorularına hukuki cevaplarla yorumlamaktadırlar. Şirketimiz izmir özel dedektiflik A.Ş. nin değerli hukukçularının yorumlarını da web sitemizin yorum sayfalarında bulabilirsiniz.

444 7 635 Numaralı Kurumsal Müşteri Danışma Hattımiz

Sizler çok özel sorununuzun çözümü ile ilgili bütün konularda şirketimizin 444 7 635 numaralı kurumsal müşteri danışma hattını arayarak şirket yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz. Şirketimiz gerek özel dedektiflik gerekse hukuki konularda müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Şirketimizi kurulduğu ilk günden bu güne kadar müşterilerinin sorunlarını çözümleme odaklı hizmet anlayışı ile beklentileri karşılamaya devam eden yapıda faaliyetlerine devam etmektedir. Sizlerde çok özel sorununuzun çözümü ile ilgili yorumlarımızı öğrenmek için bizi 444 7 635 numaralı kurumsal müşteri danışma hattımızdan arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç