Makaleler

Özel Dedektif Tutanların Yorumları 17 61478

Özel Dedektif Tutanların Yorumları

Selam. Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle her sektörde olduğu gibi özel dedektiflik sektöründe de birçok değişiklik yaşanmaktadır.  insanlar yaptıkları işin ya da verdikleri hizmetin ön plana çıkması için sanal ve gerçek ortamda reklama ihtiyaç duymaktadırlar. İnternet ortamında en güzel reklamın ürün ya da hizmet satın alan kişilerin sanal ortamda övülmesi ya da kötülenmesi sistemi oldukça ses getirerek insanların vazgeçilmezi haline gelmiştir.  İnsanlar internette övgü ya da kötüleme yapmaya yorum adını vermiştir. Çeşitli şirketler ve kuruluşlar internet üzerinden yayınladıkları web sitelerinin çeşitli sayfalarında yorum bölümleri oluşturarak kullanıcıların olumlu ya da olumsuz yorumlarını toplayıp bu yorumların içeriğine göre ürün ya da hizmet kalitelerini yükseltmek satışlarını yükseltmeyi hedeflemektedirler. Özel Dedektiflik sektöründe de Özel Dedektiflik mesleğini icra eden ya da bu mesleği icra etmeye çalışan kişi ve kişiler yaptırmış oldukları web sitelerinde müşteri yorumları bölümü açarak bu bölümde kendilerini öven kendi leyhlerine yorumlar yaparak insanları yanıltmaktadırlar. 

Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. yaklaşık 30 yıl önce Türkiye'nin ilk Özel Dedektiflik Şirketi olarak İzmir ilinde kurulmuştur.Şirketimizin kurucusu ve genel müdürü Özel Dedektif Bilal KARTAL Türkiye'nin ilk Özel dedektifidir. Kendisi yaklaşık 30 yıldır çok özel sorunlarına çare arayan insanların sorunlarını çözümlemede kendilerine yardımcı olmaktadır. Şirketimiz İzmir Dedektiflik Hizmetleri bünyesinde yayın yapan web sitelerimizin müşteri yorum bölümlerinde yorum yapan kişilerin tamamı gerçek kişiler olup kendilerinin yaptıkları yorumları da tamamen gerçeği yansıtmaktadır. Sizler de gerek çok özel sorunlarınıza çare ararken yardıma ihtiyacınız olduğu dönemlerde ya da şirketimizden Özel Dedektiflik Hizmeti satın aldıktan sonra vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalan müşterilerimizin nacizane yorumlarını bizlerle ve değerli okuyucularımızla paylaşmalarını rica ederiz.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç