Makaleler

Sahte Dedektiflere Dikkat 0 51808

Sahte Dedektiflere Dikkat

Sayın misafirlerimiz ülkemizde özel dedektiflik sektör haline geldi. Birçok insan çok özel sorununun çözümlenmesi için özel dedektiflik firmalarında hizmet almakta.  Ancak özel dedektiflik hizmeti alırken dikkat edilmesi ve araştırılması gereken birçok unsur var. Her sektörde olduğu gibi özel dedektiflik sektöründe de bazı art niyetli kişiler maddi çıkar elde etmek için insanları kandırarak dolandırmaktadır.

İnsanlar içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmak için araştırılmasını istediği konuyu telefonda kendisini özel dedektif olarak tanıtan kişi veya kişilere anlatarak zarar görmekte. Çok özel paylaşılan bilgiler bazen çok büyük maddi ve manevi zararlara yol açabilmekte. Bu nedenle özel dedektiflik hizmeti almak isteyen kişilerin sahte özel dedektiflere çok dikkat etmesi gerekmektedir. İnsanların çok özel sorunlarına çare ararken dolandırılmamaları için aşağıda linkini verdiğimiz sahte dedektiflerin çalışma şekilleri ile özel dedektif seçimine dikkat linklerine tıklayarak bilgilendirme yazılarımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç