Makaleler

Türkiye'nin En Hızlı Dedektiflik Firması 0 51683

Türkiye'nin En Hızlı Dedektiflik Firması

Ekibimiz Bilal Kartal ve emekli polis, savcı, hakim ve akademisyenlerden oluşan güçlü bir kadro olup hızlı dedektiflik konusunda en iyi hizmet garantisi verilmektedir. Başlıca verilen hizmetler arasında sadakat araştırması, eş takibi, çalıntı oto hırsızlığı, personel takibi, arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması gibi sıklıkla talep edilen konular gelmektedir. Bütün bu konularda Türkiye'nin en hızlı dedektiflik şirketi olarak hizmet veriyoruz. Üstelik 24 saat verdiğimiz hizmet sayesinde her zaman ücretsiz danışma hattını arayarak şirketimize ulaşabilirsiniz. Bugüne dek hızlı dedektiflik yönümüzle pek çok faili meçhul cinayetleri aydınlattık, birçok yolsuzlukları açığa çıkardık. Tüm bunları İzmir'deki araştırma geliştirme laboratuvarımızdaki çalışmalarımızla sağlıyoruz.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç