Makaleler

Elit Dedektiflik 1 51942

Elit Dedektiflik

Dedektiflik bürosu elit dedektiflik sadece bir haftalık yoğun araştırma neticesinin ardından mahkemede kabul görecek sağlam delillerle sonuca ulaşıyor. Böylelikle kurumsal firma olmasının verdiği hizmet prensibiyle bugüne kadar üstlendiği tüm araştırma süreçlerinde danışanlara en iyi sonuçlar sunmaya devam ediyor. Öte yandan Türkiye'nin kurumsal elit dedektiflik şirketi olarak Bilal Kartal'ın tamamen kendisi tarafından geliştirilmiş olan jammerlar, kayıt cihazları, dedektörler,  teyp ve bandlar sayesinde profesyonel bir şekilde iz sürülüyor. Tüm bunlar da her yönden elit dedektiflik farkına dayanarak belli başlı nitelikler arasında gelen en temel noktalardan birisi olarak karşımıza çıkan konuları oluşturmaktadır. 7/24 aktif bir şekilde hizmet verilerek en iyi hizmet sağlanmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 26-08-2022 Cevapla
  Öykü tarafından yazıldı.

  Merhaba ben izmir'den Öykü. 3 senelik evliyim. Eşim son 5 aydır eve geldiğinde direkt olarak üstündekileri çamaşır makinasına atıp makinayı kendisi çalıştırıyor. İlk başta yardımcı olmaya çalıştığını düşündüm ama sonra şüphelenmeye başladım çünkü eşim artık benle ilgilenmiyordu. Bunun yanında eve geç gelmeye de başlayınca işin rengi iyice değişti. Bu sebeple konuyu ona sormadan onu gizlice takip etmeye çalıştım. Ama başaramadım. Çalıştığım için mesai saatlerimiz uymuyordu ve bir şeyler varsa bile onu takip etmem mümkün olmuyordu. İnternetten yaptığım araştırmalar sonucunda sizin sitenize rastladım. Eş takibi ve sadakat araştırma hizmetleriniz olduğunu gördüm. Eğer bana ilgisizliğinin, eve geç gelmesinin ve kıyafetlerini (kadın kokusu veya lekesi yüzünden) kendisinin yıkamasının sebebi beni aldatmasıysa direkt olarak boşanmayı düşünüyorum. Eşimin evden çıkarken nereye gittiğini ve işten çıkarken nereye kimle gittiğinin araştırılmasını istiyorum. Bu konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var. Mahkemede sunacağım delillerin yasal boyutu hakkında da bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.


  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç