Makaleler

İzmir Özel Dedektiflik İle İlgili Aramalar 0 51534

İzmir Özel Dedektiflik İle İlgili Aramalar

İzmir’de bulunan İzmir Özel Dedektiflik; profesyonel araştırma ekibi ile İzmir ve tüm ülke genelinde hizmet sunmaktadır. Yaptığı tüm araştırmalar, konusunda uzman özel dedektifler tarafından yapılmaktadır. Çalışmaların sonuçları tam bir rapor haline getirilerek müşterilerimizin her gelişmeden haberdar edilmeleri sağlanmaktadır.     

İzmir Özel Dedektiflik, eğitimli ve profesyonel dedektiflerden oluşan kadrosu ile yasalara ve ahlaki kurallara uyulmak suretiyle çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bu anlamda tüm hizmetlerimiz için kesin çözüm garantisi vermekteyiz.

İzmir Özel Dedektiflik Bürosu çalışmaları 7/24 olarak günün her saati sürmektedir. Disiplinli ve titiz bir çalışma ile amaca yönelik yapılan araştırma, teknik, fiziki ve sanal takipler sonucunda elde edilen bilgiler belgelenerek müşterilerimizle paylaşılır.

Biz Kimiz?

İzmir Özel Dedektiflik Bürosu, askeri ve polis okullarından mezun olmuş, emniyet teşkilatında görev almış uzman ve deneyimli araştırmacılar tarafından dedektiflik hizmetleri yürütmek amacıyla kuruluştur. Büromuz bünyesinde faaliyet gösteren uzmanlar, sonuç odaklı çalışmaları ve çözümleyici bakış açılarıyla müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Personel kadromuz içerisinde asker ve polis kökenli uzmanların yanı sıra hukuki konularda da deneyimli ve profesyonel bir ekip bulunmaktadır. Firmamız prensipleri gereği yasaların ve kanunların izin vermiş olduğu doğrultuda, insan hak ve özgürlüklerine zarar vermeden profesyonel anlamda araştırmalar yapmaktayız. İzmir Özel Dedektiflik Bürosu, birlikte çalıştığı uzmanlar konusunda oldukça seçici davranmaktadır. Ekip arkadaşlarımız üniversitelerin belirli bölümlerinden mezun olmakla beraber dedektiflik alanında ve daha birçok uzmanlık alanında eğitimli kişiler arasından tercih edilmektedir.

Çalışma Prensiplerimiz Nelerdir?

İzmir Özel Dedektiflik Bürosu olarak en temel çalışma prensiplerimiz;

 • Gizlilik: Firmamız çalışmalarına başlamadan önce müşterileriyle hizmet kapsamında görüşme yapar. Özel dedektiflerimiz araştırmalarına başladıktan sonra çözüme ulaşıncaya kadar her aşamada müşterileri ile irtibat halinde hareket ederler. Bu süreçte müşterilerimizin verdiği özel bilgiler kesinlikle gizlilik prensibi dahilinde koruma altındadır ve hiçbir şart ve koşulda 3. kişilerle paylaşılmaz.  
 • Hukuka uygunluk: İzmir Özel Dedektiflik Bürosu, bünyesinde verilen hizmetler konusunda yalnızca hukuka uygun olarak yapılan araştırmalar ve sonuçlar ile ilgilenir. Bu sonuçlara ulaşmak için hukuka aykırı çalışmalar yapılmaz. Ayrıca ahlaki kurallara da riayet edilerek çalışmalarda azami hassasiyet gösterilmektedir.
 • Teknolojiyi yakından takip etme: Çalışmalarımızın hemen hemen hepsinde profesyonel cihazlardan destek alınmaktadır. Bu cihazların kendi kategorilerinde teknolojinin son ürünü olmalarına özellikle dikkat edilmekte ve ekibimiz içerisinde teknolojik gelişmeleri takip eden konunun uzmanı kişiler de bulunmaktadır.  
 • Kesin çözüm: Firmamız verdiği tüm hizmetlerde kesin çözümü garanti etmektedir. Tüm çalışmalar sonuç odaklı, disiplinli ve kararlı bir şekilde yürütülmektedir. İzmir Özel Dedektiflik Bürosu olarak amacımız çalışmalarımızın başarılı bir şekilde sonuçlandırılmasıdır. Bu eksende tüm müşterilerimize kesin çözüme ulaşma garantisi vermekteyiz.          

İzmir Özel Dedektiflik Bürosu İle Verilen Bireysel Hizmetler

Bireysel anlamda bir dedektiflik bürosundan beklediğiniz tüm hizmetleri büromuzdan temin edebilirsiniz. Bu hizmetlerden başlıcaları şunlardır:

 • Eş takibi
 • Adres tespiti
 • Borçlu tespiti
 • Boşanma davaları için delil toplama
 • Velayet davaları için delil toplama
 • Her türlü hukuksal danışmanlık
 • Mal varlığı tespiti
 • Öğrenci takibi
 • Böcek ve gizli kamera tespiti
 • Kayıp şahıs araması
 • Çekişmeli davalar için veya kişisel amaçlı teknik ve sanal takip
 • Evlilik öncesi kişisel bilgi araştırması
 • Tehdit ve şantajlara yönelik araştırmalar ve ihtiyacınız olabilecek daha birçok konuda yanınızdayız.

İzmir Özel Dedektiflik Bürosu, müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla kurulmuş olan ve her zaman için önceliği onların hakları ve çıkarları olarak gören bir firmadır. Dedektiflerimiz, teknik ve hukuki kadromuz ile 7/24 sizin için çalışıyoruz .

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç