Makaleler

Neden İzmir Dedektiflik? 2 53625

Neden İzmir Dedektiflik?

İzmir Dedektiflik A.Ş. ünvanlı şirketimiz Türkiye’nin ilk kurulan özel dedektiflik ve araştırma şirketidir. 1995 yılında faaliyetlerine İzmir ilinde başlayan şirketimiz kurulduğu ilk günlerden itibaren başarılı çalışmalara imza atarak kısa bir sürede dünya dedektiflik sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Sektörün öncüsü olan İzmir Dedektiflik A.Ş. gerek özel dedektiflik, gerek emniyet, gerek istihbarat birimlerinin sahada çalışma sahalarında kullanmış oldukları birçok teknik ekipmanı yurt içinde ve yurt dışında çeşitli üniversitelerde bulunan Arge merkezlerinde tasarlayıp geliştirerek insanlığın hizmetine sunmaktadır.  Şirketimizin kurucu genel başkanı ve halen genel müdürlük görevini yürüten özel dedektif Bilal Kartal kriminoloji alanında kullanılan birçok yeni cihazı icat ederek suç ve suçlularla mücadelede insanlığa büyük hizmetlerde bulunmuştur. Kendisinin icat ederek geliştirdiği birçok mekanik ve elektronik cihaz dünyanın birçok ülkesinde kriminoloji merkezlerinde ve adli tıp enstitülerinde halen kullanılmaktadır. Şirketimiz kurulduğu ilk günden itibaren yürürlükte bulunan her türlü yasal mevzuata ve kurala riayet ederek resmi kurum ve kuruluşlardan alınması gereken her türlü izni ve resmi belgeyi alarak faaliyetlerine devam etmiştir. Dünyadaki tüm meslek gruplarında olduğu gibi özel dedektiflik sektöründe de bir çok kendini bilmez art niyetli kişi ve kişiler kısa yoldan maddi çıkar elde etmek için kendilerini özel dedektiflik şirketi sahibi ve özel dedektif olarak tanıtarak insanları dolandırmaktadır. Çok özel sorunlarına çare arayan insanlar sorunlarını çözümlemek için internet üzerinden yapmış olduğu araştırmalarda sahte özel dedektiflere denk gelerek maddi ve manevi kayba uğramaktadırlar. Sizler de çok özel sorunlarınıza çare ararken maddi ve manevi kayba ve zarara uğramamanız için özel dedektiflik seçimine dikkat etmeniz menfaatinize olacaktır. Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. 25 yıllık köklü bir özel dedektiflik ve araştırma şirketi olarak ülkemizin ve dünyanın tüm bölgelerinde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Sizler çok özel sorunlarınızı çözümlemek istediğinizde, dedektiflik hizmeti satın almak isteyen müşterilerimiz için, şirketimizin 444 7 635 numaralı danışma hattını arayarak her türlü sorununuzun cevabını şirket yetkililerimizden öğrenebilirsiniz. Şirketimizden hizmet satın almak isteyen sayın misafirlerimiz öncelikle araştırma konunuz ile ilgili bilgi edindikten sonra çok özel sorununuz hakkında çözüme ulaşabileceğiniz yönünde olumlu kanaate ulaşabilmeniz için mutlaka araştırma yaptırmak istediğiniz konu ile ilgili ön bilgi almanız sizlerin menfaatine olacaktır.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç