Makaleler

Özel Dedektiflik Fiyatları 0 51540

Özel Dedektiflik Fiyatları

Özel dedektiflik hizmetleri en basit tanımıyla kişilerin ihtiyaç duydukları bilgileri araştıran ya da kişilerin tek başına üstesinden gelemeyeceği belgeleri toplayan bir iş türüdür. Her insanın zamanla ihtiyaç duyacağı türden bir hizmettir özel dedektiflik hizmetleri. Her kişi belirli bir hayat düzenine sahiptir ve özellikle olağanüstü durumlarla karşılaştığı zamanlarda şaşırması ve ne yapacağını bilememesi normaldir. Olağanüstü durumlarla karşılaşan bireylerin gerektiğinde danışacağı ve hizmet talep edeceği uzmanlar özel dedektiftir. Bu duruma örnek olarak kişinin başına gelen bir hırsızlık olayı anında bir yakınının vefatı ve hırsızın bulunamamasından dolayı vakanın dosyasının kapatılması durumunda kişi tekrar araştırılmasını istediği için özel dedektiflere başvurması gösterilebilir. Bazen de kişilerin olağan durumlarda özel dedektiflere ihtiyacı olabilir. Bu durumlara örnek olarak bir velinin okul çağındaki çocuğunun arkadaşları hakkında araştırma yapmaya zaman ve imkan bulamaması durumunda özel dedektiflerden yardım alması gösterilebilir.

Özel Dedektiflik Konuları

Özel dedektiflik konuları çok çeşitlidir. Özel dedektiflik alanında uzman olan firma İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin sunduğu hizmetler incelendiğinde görülenler şunlardır: Eş takibi, boşanma davası ve velayet davası için delil toplama, sadakat araştırması, evlilikten önce araştırma, patent hırsızlarını araştırma, tebligat adresi bulma, sahte ürünler ya da evraklar ile ilgili araştırma, öğrenci takip, kurumsal araştırma, dolandırıcılık araştırmaları, sanayi casusluk araştırması, personel takibi, personel hakkında araştırma, ortaklık araştırma, firma için güvenlik danışmanlık, bayi araştırma, sigorta dolandırıcılığı araştırma, hırsızlık vaka araştırma, çalıntı taşıt araştırma, marka ihlali araştırma, marka sahteciliği araştırma, faili meçhul vaka araştırma, kayıp kişi araştırma, adres tespiti, piyasa araştırmasıdır. Özel dedektiflik fiyatları konunun türüne göre yüksek ya da düşük olabilir.

Özel Dedektiflik Çalışma Süresi

Özel dedektiflik fiyatları incelendiğinde fiyatları etkileyen faktörlerden birinin de dedektifin çalışma süresinin uzunluğu olduğu görülür. Her konu farklı bir çalışma uzunluğu anlamına gelir. Örneğin faili meçhul bir vakanın yeniden incelenmesi ile bir öğrencinin okuldan sonra takip edilmesi farklı sürelerde sonuçlandığından fiyatları da değişiktir. Ayrıca aynı konularda hizmet alan kişiler farklı ücretlerle karşılaşabilir. Bunun sebebi hizmet alan kişinin istediği detayın çokluğu ya da azlığıdır. Örneğin eş takibi hizmeti isteyen biri eşinin kendisini aldattığını dedektiften öğrendiğinde kiminle aldattığını merak edip araştırmayı uzatabilir. Ya da aldatıldığı için dedektiften delil toplamasını isteyebilir. Ne zamandır aldatıldığının araştırılmasını da isteyebilir. Tüm bu durumlarda detaylar arttıkça dedektifin çalışma süresi de ödenecek ücret de artar. Türkiye'de yirmi beş yıldan uzun süredir her ilde hizmet veren İzmir Dedektiflik A.Ş. uzmanları haftanın her günü ve her saati çalışır. Ayrıca firma her kişiye özel çalışma grupları oluşturduğu için istenilen sonuca kısa sürede ulaşılır.

Özel Dedektiflik Ücretleri

Özel dedektiflik alanında profesyonel hizmet sunan İzmir Dedektiflik A.Ş. dedektiflerine göre özel dedektiflik fiyatları birçok faktörden etkilenir. Ülke sınırları dışında da hizmet veren firma, araştırmanın kapsamına göre fiyatların değişeceğini belirtir. Örneğin adres tespiti araştırması isteyen bir kişinin ilk adreste bulunması ile sürekli yer değiştirerek beşinci adreste bulunması farklı fiyatlandırılacaktır. Ücretlerin düşük olması için alanında uzman personellerle çalışmak ve araştırmanın mümkün olan en kısa sürede sonuçlanmasını sağlamak gerekir. Bunun için İzmir Dedektiflik firması, personelleri alanında uzman emekli emniyet ve hukuk personellerinden oluştuğu için en çok tercih edilen firmadır. Kalitesini uluslararası aldığı belgelerle ispat eden İzmir Dedektiflik firmasının merkezi İzmir olsa da Türkiye'nin her noktasında uzun yıllardır hizmet sunmaktadır.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç