Makaleler

Dedektif Oyunları 3 54523

Dedektif Oyunları

Özel dedektiflik mesleği dünyada ilk olarak 1800 li yıllarda Fransa da uygulanmaya başlayarak kısa sürede başta Amerika olmak üzere birçok dünya ülkesine yayılmıştır. Özel Dedektifliğin uygulandığı ilk yıllardan günümüze Özel Dedektiflik ile ilgili birçok Roman yazılmış olup bu romanlar beyaz perdeye aktarılarak sinema filmi ve televizyonlarda dizi filim olarak izleyicilerle buluşmuştur. Özel dedektiflik mesleği uygulandığı ilk yıllardan günümüze kadar önemini ve heyecanını yitirmeden insanlar nazarında her zaman etkileyici bir meslek dalı olarak görünmüştür. Özel Dedektiflik mesleğini icra eden kişiler insanlar tarafından her zaman kahraman olarak görülmüştür. Bunun nedeni romanlardaki özel dedektiflerin akıllı, zeki her türlü seri bir şekilde çözen en ufak ip uçlarından yola çıkarak  olayların üzerindeki sır perdesini kaldıran dahiyane insanlar olarak anlatılmasından kaynaklanmaktadır. Özel dedektiflik ile ilgili yazılan bir çok roman, hikaye kitabı, köşe yazısı, s,nema filmi, dizi film ve makalelerin yanı sıra teknolojinin ilerlemesi ile birlikte oyun makinalarında, bilgisayarlarda, el oyun ünitelerinde ve benzeri oyun oynana bilen cihazlarda programcılar tarafından yazılımı yazılan bir çok dedektif oyunları insanların neşeli zaman geçirmesi için hazırlanmıştır. Bu dedektif oyunlarının bazıları Sherlock Holmes, Dedektif Gadget, Cinayet Dedektifi, Süper Dedektif, Kadın Dedektif, Cinayet Evi, Özel Dedektif, Dedektif oyunu, Criminal Case, Arthur Conan Doyle , ve Agatha Christie  şeklinde programcılar tarafından hazırlanarak çocukların, gençlerin hatta bir çok ileri yaştaki insanların hoşça vakit geçirmesi için hazırlanmıştır.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç