Makaleler

Dedektif Günlük Ücret 0 51796

Dedektif Günlük Ücret

Dedektiflik hizmetleri günümüzde önde gelen faaliyet olarak kendisini göstermektedir. İşte bu anlayış çerçevesinde değerlendirildiği zaman dedektiflik hizmetlerinin dünyada olduğu kadar ülkemizde de büyük bir hızla gerçekleştirilmeye devam edildiğini kesin olarak söylememiz olanaklı hale gelecektir. Bu açıdan İzmir Dedektiflik AŞ 7/24 kaliteden ödün vermeyen yaklaşımla en iyi şekilde çalışmalarını yürütmektedir.

Hakkında

15/06/1995 tarihinde Bilal Kartal'ın girişimiyle kurulan İzmir Dedektiflik AŞ ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketidir. Kuruluş amacı; dedektiflik çalışmalarına hız vermek ve dünyaya açılarak böylelikle sektörünün dünya markası haline gelmek olarak tanımlanmaktadır. Bilal Kartal, İzmir doğumlu dört kardeşli bir aileden gelerek kendisini içinizden biri olarak tanımlar. Kendisi fırsat buldukça kendisini doğaya salar ve doğa sporlarına karşı aşırı derecede ilgisi bulunmaktadır. Doğa sporlarında ayrıca ulusal ve uluslararası müsabakalarda başarılara imza atmışlığı vardır.

Bilal Kartal Kimdir?

İzmir doğumludur. Küçüklüğünden beri sürekli maceraperest bir kişilik özelliğini ailesi dile getirmektedir. İşte bu nedenle dedektif günlük ücret yönünden tamamen bu işi severek yapmaya karar vererek başlamıştır. Onun döneminde ülkemizde cereyan eden sağ-sol çekişmeleri yüzünden üniversiteyi okuyamamış ve bu içerisinde hep ukde olarak yer etmiştir. Ancak ilerleyen dönemlerde kendi kendini yetiştirerek Bosna Hersek Üniversitesi'nde siyasal bilgiler üzerine mezun olmuştur. Uzman dedektif olarak etkin görev aldığı yıllarda dünyanın pek çok yerinde bulunmuş ve kritik başarılara gerçekten de imza atmayı başarabilmiştir.

 

İzmir Dedektiflik AŞ

Türkiye'nin kurumsal anlamda dedektiflik şirketine sahip olması gerekliliği ihtiyacından hareket ederek bu bağlamda kurduğu şirketinde uzman dedektif kadrosu, hukuk camiasının önde gelen isimleri ve ordunun üst düzey rütbeli komutanlarından oluşan ekip çalışmasını yürüterek dedektif günlük ücret olarak çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. İşte tüm bu özellikler dahilinde değerlendirildiği zaman gerçekten de farkını bir kere daha ortaya koymaya devam ettiğini dikkate almamız her açıdan önemli bir durum olarak söylenmelidir.

Çalışma Saatleri

Hafta içi hafta sonu kavramı olmaksızın 7/24 çalışma anlayışıyla tüm danışanlarına hukuksal danışmanlık hizmeti vermektedir. Böylelikle bütün hizmetlerinden 24 saat boyunca yararlanmayı isteyen müşterilerine her zaman 444 7 635 numaradan yardımcı olmaktadır. Üstelik tamamen bedava arama imkanı bulunan bu hat üzerinden tüm aklınıza takılan soruları ileterek her türlü konuda teknik destek almanız mümkün olmaktadır. Böylelikle her yönden dedektif günlük ücret açısından düşünülecek olunduğunda gerçekten de önde gelen yaklaşımıyla bir arada bulunmaya devam ettiğini dikkate almamız her anlamda olanak dahilindeki bir durum olarak kendisini göstermeye devam etmektedir. İşte bu da ayrıca üzerinde durulması gereken bir konuyu meydana getirmesi açısından her anlamda farklı bir yaklaşım tarzı olarak söylenmelidir.

Hizmetleri

Kayıp şahıs araştırması, sadakat araştırması, velayet davası, evlilik öncesi araştırması, boşanmaya delil toplama, eş takibi, patent araştırması, arşiv araştırması, güvenlik soruşturması ve daha birçok hizmetleri bulunmaktadır. Tüm bu hizmetleri hakkında 24 saat çalışan çağrı merkezini de tamamen ücretsiz bir şekilde arayarak ücretleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabileceksiniz. Üstelik İzmir'de yer alan arge laboratuvarında üretilmeye devam edilen yeni dedektiflik malzemelerini kullanarak çok kısa sürede gerçekten de kesin sonuca ulaşma konusunda müşterilerini memnun etmektedir.

Tüm bu ortada duran yaklaşımlar ele alındığı zaman da her anlamda ne denli öne çıkmaya devam eden yaklaşımlarıyla var olmaya devam ettiğini bir kere daha ortaya koyarak fark yaratan nitelik olarak kendisini gösterir ki tüm bunlar da çok önemli bir yaklaşım tarzını meydana getirir.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç