Makaleler

İzmir Dedektiflik Anonim Şirketi 0 52114

İzmir Dedektiflik Anonim Şirketi

1995 yılı itibariyle; bu tarihten kısa bir süre sonra Türkiye’de özel dedektiflik alanında bir sektörün yaratılmasına büyük katkılarda bulunacak ve hem ülkemizde hem yurtdışında büyük başarılara imza atıp öncü firma haline gelecek olan İzmir Özel Dedektiflik  Hizmetleri profesyonel hizmet faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız, çok kısa bir zaman dilimi içinde müşterilerine sunduğu özenli, dikkatli hizmeti sayesinde 2000’li yıllardan sonra özel dedektiflik çalışmalarında ciddi bir ilerleme kaydetmiştir. Genel Müdürümüz Bilal KARTAL’ın özverili uğraşılarının bu başarıda büyük bir payı vardır. İzmir Özel Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. Türkiye’deki ilk özel dedektiflik mesleğini icra eden firma olma ünvanına sahiptir ve bu özel mesleğin bir sektör haline gelmesini hak ettiğini düşünenlerin belki de başında gelen Bilal KARTAL bu amaç uğruna oldukça çaba sarf etmiş sonunda emeklerinin karşılığını almıştır.

Profesyonel Kadromuz ile Her Türlü Dedektiflik İşini Başarıyla Sonuçlandırıyoruz

İzmir Dedektiflik Hizmetleri, bünyesinde çalışacak olan personelini çok büyük bir özen ve dikkatle seçmektedir. Profesyonel kadromuz Emniyet Teşkilatı ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nde çalışmış, görevlerini başarıyla tamamlamış ve emekliye ayrılmış kişiler arasından seçim yapılarak oluşturulmaktadır. Özel dedektiflik mesleği,  özel yeteneklerin yanında bazı belli kişisel özellikleri de gerekli kılmaktadır. Şirketimiz için güven duymak ve güvenilir olmak önemli bir ilkedir. Yalnızca Türkiye’den gelen taleplerde değil aynı zamanda Dünya’daki tüm ülkelerde de işimizi en üst seviyede, büyük bir gizlilik içinde sürdürüyoruz. Uzman personel kadromuz, daha önceden bulundukları kurumlarda edindikleri her türlü bilgi ve beceriyi özel dedektiflik firmamızda müşterilerimiz yararına kullanıyor ve onların her türlü sorununa çözüm sağlayabilmek için büyük bir ciddiyetle çalışıyorlar.

İzmir Dedektiflik Hizmetleri Olarak Ne Yapıyoruz?

İzmir Dedektiflik Hizmetleri’nde sunulan profesyonel düzeydeki hizmetlerimiz, özel dedektiflik mesleğinde temel olarak ne yapıldığına paralel olarak organize ediliyor. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizi esas olarak 3 kategoriye ayırıyoruz:

Türk Aile Bütünlüğünün Temelden Korunması

Ülkemizde en çok talep edilen özel dedektiflik hizmetlerinden bir tanesi aile bütünlüğü ile ilgili olmaktadır. Esas itibariyle bu kategoride verilen hizmetlerimiz şunlarla ilgilidir:

Eşler arasındaki aldatma durumları

Çocukların Kötü, Zararlı ve Yasa Dışı vb. Madde Kullanımı

Eşlerin ve Çocukların kimlerle görüştükleri, belli vakitlerde neler yaptıkları

Evlenmek üzere olan kişilerin gayri ahlaki bir durumlarının olup olmadığı, başka insanlarla ilişkilerinin bulunup bulunmadığı

Kurumsal Dedektiflik

Şirketimiz, kurumsal ve bireysel firmalarla ilgili olarak profesyonel bir çalışma yürütmektedir. Bu kategorideki temel hizmetlerimiz:

Kurumsal veya Bireysel Firmaların markalarının taklit edilmesi, izinsiz bir şekilde kullanılmaları, ürünlerinin taklit edilmesi, kopyalanması, üretilmesi, depolanması, satılması, izinsiz bir şekilde çoğaltılması vb. işleri yapan ve gayri resmi olan firmaların eylemlerinin, isimlerinin, adreslerinin vb. tespit edilmesi

Kurumsal ve bireysel firmalarda çalışan kişilerin takiplerinin yapılması

Kurum ve kuruluşların güvenli ve sağlıklı yatırım alanları arama talepleriyle bağlantılı olarak gereken araştırmaların yapılması

Araştırmaların fizibilite raporlarının hazırlanması

Hukuki Dedektiflik

Özel Dedektiflik İşlerimizin arasında Türkiye’de ve ülke dışında açılmış olan ceza ve hukuk davaları için delil toplamak da vardır. Müşterilerimizin sıklıkla talep ettikleri hizmetlerden biridir. Özetlememiz gerekirse:

İcra takipleri için borçlu adresinin tespit edilmesi

İcra takipleriyle ilgili durumlarda borçlu şahıs malları alıp kaçırdıysa bu malların adres tespitinin yapılması

Resmi tebligatların adres bilinmezliği yüzünden yapılamadığı durumlarda ilgili kişilerin adreslerinin tespit edilmesi

Banka ve finans kurumlarıyla beraber leasing ve kiralama firmalarının borçlu takiplerinin ve Borca konu olan varlıkların takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi

Açılan hukuk ve ceza davalarında gereken dosya delillerinin toplanması

İzmir Özel Dedektiflik Hizmetleri Bürosunun Sektördeki Lider Konumu

Özel Dedektiflik Mesleği tüm dünyada insanlar için özel bir yer edinmiş durumdadır çünkü herkesin hayatını büyük ölçüde kolaylaştıran hizmetlerin verildiği bir sektör olarak aynı zamanda özel bilgi, beceri ve yetenek isteyen bir alandır. Dünyada 1800’lü yıllardan beri var olan bir sektör olsa da ülkemizde görülmeye başlaması ve gelişimi 1990’lı yıllarda olmuştur. Özellikle gelişmiş ülkelerde yasal bir hizmet şeklinde gelişimini sürdürmüştür. Ülkemizde özel dedektiflik büroları her geçen gün çoğalmaktadır. Türkiye’de bu mesleğin sektör haline gelmesi aslında başlangıcını dikkate alırsak oldukça kısa bir zamanda gerçekleşmiştir. (2000’li yıllar) Firmamız; İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş Türkiye’de bu sektörde lider konumdadır.

Özel dedektiflik hizmeti almak isteyen müşteriler bu alanda hizmet verdiklerini iddia eden her firmaya, kişiye güvenmemelidir çünkü sektörde kötü niyetli ve aldatmaya yönelik olan kişi ve kurumlar da bulunmaktadır. Bu yüzden maddi ve manevi zarara uğrama riski mevcuttur. Konu hakkında nelere dikkat etmelisiniz?  Öncelikle hizmet talep etmeyi düşündüğünüz şirketin sabit bir adresinin olup olmadığına bakılmalıdır. Sabit şirket adresinin yanında, sabit bir ofis telefonu ve vergi kaydı da önemli detaylardır. Kimseyle yüz yüze görüşme gerçekleştirmeden ya da sözleşme imzalamadan, özellikle telefonla özel bilgiler (kendileri ya da araştırma yaptırmak istedikleri kişiler hakkında bilgiler) verilmemelidir. Son dönemde internet üzerinde Özel Dedektiflik Hizmeti sunan şirketlerin sayısında artış gözlenmiştir. Bunların bir kısmı gerçek değildir ve insanları aldatma niyeti içindedirler. Web sayfalarındaki iletişim bilgilerin iyi incelenmesi zarara uğrama riskini azaltabilir. Özel dedektiflik hizmeti almak isteyen herkesin öncelikle iyi bir araştırma yapıp sonra karar vermesi yerinde bir karar olacaktır.

Özel Dedektiflik Hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz, 7/24 aktif olan 444 7 635 numaralı danışma hattından ücretsiz olarak faydalanabilirler.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç