Makaleler

Dedektif Fiyatları 0 51962

Dedektif Fiyatları

Özel dedektiflik hizmetleri ülkemizde 1995 yılının haziran ayından bu yana uygulanmaktadır. Ülkemizde ilk olarak kurulan özel dedektiflik firması İzmir Dedektiflik A.Ş.’dir. Firmamızın Genel Müdürü özel dedektif Bilal KARTAL 1990’lı yıllarda amatör olarak ilgilenmiş olduğu özel dedektiflik mesleğini 1995 yılının haziran ayından sonra profesyonel bir platforma taşıyarak bu mesleğin ülkemizde uygulanmasına vesile olmuştur. Özel dedektif Bilal KARTAL’ın vesilesi ile ülkemizde sektör haline gelen özel dedektiflik mesleği son yıllarda oldukça ilgi odağı olarak popüler meslek grupları arasına girmiştir. Çok özel sorunlarına çare arayan kişilerin büyük çoğunluğu dedektif fiyatlarını merak etmektedirler. Bu nedenle sürekli arayış içerisinde olan bu kişiler internet üzerinden yapmış oldukları araştırmalar neticesinde özel dedektif fiyatları hakkında araştırmalar yapmaktadırlar. Günümüzde özel dedektiflik mesleğini icra eden veya icra etmeye çalışan binlerce kişi bulunmaktadır. Bu kişilerin büyük çoğunluğu internette açmış oldukları bir web sitesi aracılığı ile özel dedektiflik hizmeti vermeye çalışmaktadırlar. Ancak bu kişilerin büyük çoğunluğu seyyar olarak yani hiçbir adresi olmadan sadece bir tek cep telefonu numarası ve bir tek e posta adresi ile özel dedektiflik hizmeti vermeye çalışan dolandırıcılardır. Günümüzde kısa yoldan para kazanmak isteyen bir çok kişi kendilerini özel dedektif olarak tanıtarak insanların ailevi duygularıyla oynayarak çok özel sorunlarına çare arayan insanları dolandırmaktadırlar.

Çok özel sorunlarına çare ararken dolandırılmak istemeyen değerli misafirlerimiz özel dedektiflik hizmeti alırken bazı hususlara dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu hususların başında dedektif fiyatları gelmektedir. İnternet üzerinden dolandırıcılık yapan sahte dedektifler insanları dedektif fiyatları ile kandırmaktadırlar. Bu kişiler özel dedektiflik hizmeti vermeyi vaat ederek insanlara özel dedektiflik hizmeti ile uzaktan ve yakından alakası olmayan çok düşük sabit özel dedektif fiyatı belirtmektedirler. Ancak dedektif fiyatları hiçbir zaman sabit olmamıştır, bundan sonrada sabit olmayacaktır. Çünkü her özel dedektiflik hizmetinin ve yine hizmet sınıfı aynı olsa dahi her özel dedektiflik araştırma hizmetinin birbirinden bağımsız fiyatlandırması vardır. Özel dedektiflik hizmeti verdiğini iddia eden kişiler insanlara bu fiyatları düşük göstererek insanları kandırmakta ve akabinde dolandırmaktadırlar. Özel dedektiflik firmalarından hizmet satın almak isteyen kişilerin büyük çoğunluğu seyyar iş yapan bu sahte özel dedektiflerin tuzaklarına düşerek maddi ve manevi kayıplara uğramaktadırlar. Özel dedektiflik hizmeti fiyatları oldukça değişkendir. Bu değişkenliğe neden olan etkenlerin başında araştırması yapılacak olan şahsın çalışıyorsa yaptığı iş, evi ile işi arası kilometre mesafesi, takibin şehir içinde veya şehir dışında yapılıp yapılmayacağı ve araştırılması yapılacak olan kişinin kullanmış olduğu otomobilinin markası, modeli, tipi ve motor hacmi oldukça önemli etkenlerdir. Bu bilgiler araştırma hizmeti verecek olan özel dedektif tarafından bilinmediği sürece verilecek olan özel dedektifliğin dedektiflik fiyatı belirlenmesinin mümkünatı yoktur. Bu nedenle öncelikle özel dedektiflik firmasından araştırma hizmeti satın alacak olan kişilerin yukarıdaki soruların cevabını özel dedektiflik hizmeti verecek olan özel dedektife bildirmeleri gerekmektedir.

Şirketimizden özel dedektiflik hizmeti satın almak isteyen değerli misafirlerimiz öncelikle şirketimizi 7 gün 24 saat 444 7 635 numaralı ücretsiz danışma hattından arayarak ön bilgi alabilirler. Yine özel dedektiflik hizmetini satın almak isteyen değerli misafirlerimiz İnönü Cad. No:201 K:1 D:3  Hatay- Karabağlar/İZMİR adresinde bulunan şirket merkezimize gelerek şirket yetkililerimizden detaylı ve doyurucu dedektif fiyatları hakkında bilgi edinebilirler. Şirketimizden özel dedektiflik hizmeti satın almak isteyen değerli misafirlerimiz bize ayrıca 0505 863 74 74 numaralı Whatsapp danışma hattımızdan 7 gün 24 saat ulaşarak bilgi edinebilirler.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.



Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç