Makaleler

Dedektif Tutanların Hikayeleri 0 52227

Dedektif Tutanların Hikayeleri

Polisiye film ve romanları sevenlerin aşina olduğu meslek olan dedektiflik uzun zamandır ülkemizde de profesyonel bir meslek olan varlığını sürdürüyor. Pek çok konuda uzmanlığına başvurulan İzmir dedektiflik bürosunun çalışanları bazen hayati önem taşıyan bilgileri belge ve kayıtlar ile ortaya çıkararak sayısız sorunu çözümü kavuşturmaktadırlar. 

Profesyonel Dedektiflik Hizmeti 

Gizlenen, saklanan ve ortaya çıkması halinde gerek özel gerekse hukuki davaların başlamasına ya da sona erdirilmesine yarayan her türlü bilgiyi bireysel araştırmalar ile elde etmek oldukça zordur. Ancak profesyonel dedektiflik hizmeti veren bir firma ile anlaşıldığında tüm saklananlar inkara yer bırakmayacak kanıtlar ile haklı tarafın eline koz olarak geçeceği için olan değil olması gereken meydana gelecektir. Dedektif tutanların hikayelerini incelediğimizde karşımıza en fazla sadakat sorgulama ile ilgili durumlar çıkıyor. Özellikle eş takibi ile ilgili başvurular dedektiflik hizmetinin en fazla kullanıldığı araştırma modeli. Bu konuda müşteri profilinin daha çok erkeklerden oluştuğunu ifade eden profesyonel dedektifler bazen ironik durumların da yaşandığına dikkat çekiyor. Örneğin eşinden şüphe eden bir müşterinin dedektiflik hizmeti için başvurmasından sonra davranışlarından şüphelenen dedektiflerin onu da incelemeye alması sonucu asıl aldatan tarafın başvuran taraf olduğunu tespit etmişlerdir. 

İlginç Dedektiflik Hikayeleri 

Dedektif tutanların hikayelerini incelediğimizde aileleri de müşteri koltuğunda sıklıkla görüyoruz. Özellikle madde bağımlılığı gibi tehlikeli durumlara girdiğinden şüphelendikleri çocuklarını takibe aldıran aileler elde ettikleri bilgiler ışığında çocukları için daha farklı koruma mekanizmalarını devreye sokabiliyorlar. 

Evlilik Öncesi Araştırmada Ortaya Çıkan Gerçekler 

Evlilik kadın olsun erkek olsun her insanın hayatındaki en önemli dönüm noktalarından biridir. Duyguların işin içine girmesiyle mantık devre dışı kaldığı zaman bazen evlenilecek kişinin kusurları görmezden gelinir. Oysa evlilik aynı zamanda çiftlerin hem ilişkiye hem de birbirlerine sorumlu olduğu bir kurumdur. Bu yüzden dedektif tutanların hikayelerini evlilik öncesi güven soruşturması da oluşturmaktadır. Bu gibi araştırmalar sonucunda evlenmeyi düşünülen kişinin dışarıya yansıttığı yönünden çok farklı yönleri olduğu da tespit edilebileceği gibi yine herkesten gizlenen sağlık sorunları da açığa çıkacağı için oldukça önemli bir araştırma modeli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Çekişmeli Boşanma Sürecinde Uzman Desteği 

Evliliğin başlangıcı ne kadar keyifli olursa olsun bitişi daima sancılıdır. Özellikle çekişmeli boşanmalarda çekişmeyi yaratan taraf elindeki her kozu adil olmayan bir şekilde kullanabilir. Maddi çatışmaların yanında özellikle çocuklar söz konusu olduğu zaman boşanma sürecine velayet davaları gibi önemli başka davalar da eşlik eder. İzmir Dedektiflik bürosu çalışanlarının sıklıkla hizmet verdiği bu alan dedektif tutanların hikayelerini de meydana getirir. Sadakatsizlik, mal kaçırma ve velayeti almaya engel kusurlar gibi haklı tarafın elini güçlendirecek her türlü delilin kayıt altına alındığı bu araştırma sayesinde iftira ve inkarlar hukuki anlamda geçerli olmayacaktır. 

Güven Araştırması 

Büyük firmaların da sıklıkla başvurduğu dedektiflik hizmeti özellikle sayıları kalabalık eleman istihdam eden şirketlerin yöneticileri için işi emanet ettikleri kişilerden emin olmalarını sağlamaktadır. Ayrıca marka hırsızlığı sanayi casusluğu, sigorta dolandırıcılığı ve patent ile ilgili diğer sıkıntılarda da İzmir Dedektiflik firmasının profesyonel ekibi titiz çalışmalar yürütmektedir. 

Kayıp Vakaalarında da Yanınızda 

Dedektif tutanların hikayelerini aynı zamanda adres tespiti gibi sonu çoğu zaman mutlulukla biten araştırmalar da oluşturmaktadır. Uzun zamandır aranan bir aile ferdi, kayıplar, kaçırılan çocuklar gibi farklı durumlarda da başvurabileceğiniz İzmir Dedektiflik firmasında gizlilik ve dürüstlük esastır. Çoğu emniyet kuvvetlerinden emekli yada askeri hizmetlerden ayrılmış çalışanlardan oluşan uzman ekibiyle yapılmasını istediğiniz tüm araştırmaları kısa sürede çözüme kavuşturan firmamız yasaların çizdiği çerçeve içinde saklanmış her bilgiyi gün ışığına çıkarmak için bir telefon kadar yakın. 

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç