Makaleler

Özel Dedektiflik Seçimi 0 51946

Özel Dedektiflik Seçimi

İnsanlar doğaları gereği eşlerinin kendilerini aldattığında, dolandırıldıklarında maddi ve manevi mal kaybı yaşadıklarında derinden üzülürler. Üzgün oldukları bu dönem içerisinde çok özel sorunlarına çare ararken yaşadıkları üzüntüden dolayı sağlıklı düşünemeyerek çok kolay kandırılarak maddi ve manevi kayıplara uğrayabilirler.

İnsanlar içinde bulundukları durumdan kurtulmak için çok özel sorunlarına özel dedektiflik hizmet satın alarak çözümlemeye çalışırlar. Psikolojileri bozukken sağlıklı düşünemedikleri için özel dedektiflik seçiminde mantıkla hareket etmeyerek karşılarına kendilerini özel dedektif olarak tanıtan kişilere çok özel sırlarını anlatarak çok özel sırlarının çözüme ulaşması için para vererek maddi manevi zarara uğrarlar.

Sizler maddi manevi zarara uğramamak için özel dedektiflik seçimine oldukça dikkat etmelisiniz. Özel dedektiflik hizmeti almak istediğinizde özel dedektiflik yapan veya yapmaya çalışan kişilere genellikle internet ortamında yaptıkları araştırmalar neticesinde telefonla ulaşabilirsiniz. Telefonla ulaştığınız özel dedektiflik bürosu çalışanına veya büro yetkilisi olduğunu iddia eden kişiye kesinlikle kendiniz ve araştırma hizmeti alacağınız kişi kurum ile ilgili hiçbir bilgiyi paylaşmayın.

Kendisini özel dedektif olarak tanıtan kişinin tam kimlik bilgilerini telefonda sorgulasanız da şahıs size yanlış bilgi verebilir. Bu nedenle telefon görüşmelerinde karşınızdaki kişiye çok özel sorununuzla ilgili hiçbir bilgi vermeyiniz. Sizin ve sevdiklerinizin hayatını ciddi anlamda etkileyecek olan çok özel sorununuzun çözümlenmesi için özel dedektiflik firmasının adresine giderek Özel dedektiflik firmasının var olan adreste bulunup bulunmadığını tespit edin. Özel dedektiflik firmasının kurumsal sabit iş yeri telefonlarının olması, vergi levhasının, ticaret odasına kaydının, bağlı bulunduğu belediyeden iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatının olması gerekmektedir. Gitmiş olduğunuz adreste bu tip resmi belgelerin bulunup bulunmadığına dikkat edin. Profesyonel olarak uzun süre hizmet veren özel dedektiflik firmalarının kaliteli hizmet verenleri, mesleki başarı ve titiz çalışma sergileyenleri resmi kurumlardan aldığı çeşitli hizmet kalite belgeleri mevcut olup bu tür belgelerde önemlidir.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç