Makaleler

Türkiye'nin İlk Özel Dedektiflik Firması 0 51972

Türkiye'nin İlk Özel Dedektiflik Firması

Türkiye'nin ilk özel dedektiflik firması İZMİR DEDEKTİFLİK A.Ş. ünvanı ile İzmir ilinde 1995 yılının Haziran ayında özel dedektif Bilal Kartal tarafından kurulmuştur.Firmamız özel dedektiflik gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok yaklaşık 25 yıldır özel dedektiflik  hizmeti vermektedir.Biz özel dedektiflik çalışmalarında 7 gün 24 saat dünyanın her yerine güvenli yasal özel dedektiflik hizmeti vermekteyiz. özel dedektif Bilal Kartal'ın kurduğu İzmir Dedektiflik A.Ş. ülkemizin ilk özel dedektiflik firması olarak özel dedektiflik sektörünün öncülüğünü yapmaktadır.

Başlıca İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak verdiği hizmetler şunlardır:

- Eş takibi

- Sadakat araştırması

- Evlilik öncesi araştırma

- Personel takibi

- Sadakat araştırması

- Güvenlik soruşturması

- Oto hırsızlığı araştırması önde gelen İzmir Dedektiflik hizmetleridir. Bütün bu alanlarda oldukça kapsamlı hizmet sunmaya devam ederek danışanların sadece bir hafta gibi çok kısa sürede kesin delillerle sonuca ulaşması sağlanıyor. Firmamıza 24 saat ücretsiz danışma hattından ulaşabilirsiniz.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç