Makaleler

Özel Dedektiflik Hizmet Alanları 4 53405

Özel Dedektiflik Hizmet Alanları

Firmamız ülkemizde ve dünyanın tüm bölgelerinde üç ana konu başlığı altında 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Firmamızın vermiş olduğu hizmet başlıkları sırasıyla bireysel araştırmalar, hukuki araştırmalar ve kurumsal araştırmalar şeklindedir. Firmamızın yapmış olduğu araştırmaların tamamının detaylı bilgisi web sitemizin hizmetlerimiz bölümünde açıkça belirtilmiştir.

BİREYSEL ARAŞTIRMALAR (Aile Birliğinin Korunması)

Eş takibi, sadakat araştırması, evlilik öncesi araştırma,  öğrenci takibi, aile bireylerinin araştırılması, adres tespiti, kayıp şahıs araştırması şeklindedir. Sayın müşterilerimiz firmamızdan kendi özel isteklerine göre de araştırma hizmeti talep edebilirler. Ancak firmamızdan talep edilecek olan özel isteğe göre araştırmaların tamamı hukuka uygun olması gerekmektedir.

HUKUKİ DEDEKTİFLİK

Açılan her türlü hukuk ve ceza davalarına delil toplama, boşanma, velayet, nafaka, nafakanın artırılması, nafakanın kaldırılması, katkı payı (mal paylaşımı), sevgiliye açılan tazminat ve çeyiz davalarına delil toplama araştırmalarıdır. Firmamız çalıntı oto araştırması, dolandırıcılık araştırması, evden iş yerinden yazlıktan hırsızlık araştırması, icra dairelerine ve mahkemelerine konu olan dosyalara delil temini etme ve icralık mallar hakkında araştırması hizmetleridir.

KURUMSAL DEDEKTİFLİK

Firmamız kurumsal araştırmalar adı altında ticari firma, kişi ve kişilere istekleri doğrultusunda personel araştırması, ortak araştırması, ortaklık araştırması, sahte ürün araştırması, marka sahteciliği araştırması, patent haklarının korunması araştırması, sanayi casusluğu araştırması, bayi araştırması, piyasa araştırması hizmetleri, fikri ve mülkiyet hakları araştırması, hileli iflas araştırması, ticari yatırım araştırması hizmetleri vermektedir.

Firmamızın 7 gün 24 saat ülkemizin ve Dünya’nın tüm bölgelerinde vermiş olduğu profesyonel hizmetler ile ilgili bilgi almak istediğinizde firma merkezimizi  444 7 635 danışma hattımızdan arayarak firma yetkililerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç