Makaleler

Dedektif Eş Takibi 0 51620

Dedektif Eş Takibi

Aldatma yoluyla boşanma TMK 164. maddesinde açıkça yer bulmaktadır. Aldatma durumuna maruz kalan eşin boşanmaya yönelik olarak mahkemeye yasal dayanak sunarak böylelikle eşinden ayrılmaya karar vermesinin önü açılmıştır. Ancak yine de eşinizi her yönden detaylı bir şekilde takip etmek, onu yakından mercek altına alarak arkanızdan ne işler çevirdiği konusuna yönelik dedektif tutarak konuyu ayrıntılı bir şekilde netliğe kavuşturmak gerekmektedir. İşte bu anlayışla olaya el atıldığı zaman eş takibi hizmetinin alınması gerekmektedir.

Eş Takibinin Amaç ve Görevleri

Eş takibi araştırması dedektiflik bürolarının üzerinde durdukları ailevi sorunların başında gelmektedir. Eğer son zamanlarda eşinizdeki hareket ve davranışlardan kuşku duymaya başladıysanız onu dedektif eş takibi yaptırarak yakından inceleyebilirsiniz. Böylelikle kafasını meşgul eden durumu da böylelikle açığa çıkarma şansını yakalamış olacaksınız. 

Bu konuda yılların verdiği uzmanlıkla İzmir Dedektiflik A.Ş. size yardımcı olmaya hazır. Uzman kadrosuyla birlikte kurumsal güvenilirlik olarak en iyi şekilde hizmetlerini yürütmeye devam ederek otuz yıla yaklaşan deneyimine bağlı kalarak hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra tamamen özel yaşamın gizliliğine riayet ederek ivedilikle çalışmalarını hukuksal zeminde yürütmektedir.

Teşkilat Şeması

İzmir Özel Dedektiflik A.Ş. çalışanları TSK emekli yüksek rütbeli subayları, polis, komiser ve komiser yardımcıları, yüksek mahkeme emeklisi hakim, savcı ve avukatlarından oluşmaktadır. Bütün bu teşkilat şemasıyla gerçekten de öne çıkmaya devam eden yapısından hareket ederek size en iyi şekilde hizmet aktarmaya devam etmektedir. Böylelikle dedektif eş takibi konusunda daima müşterilerinin memnuniyetini esas alan yaklaşımla hareket etmektedir. Bu da son derece dikkat çeken bir durum olarak kesinlikle ifade edilmektedir.

Prensibi

Kurumsal güvenilir yapısıyla çeyrek asırlık gücüyle danışanlarına her konuda yardımcı olmaya devam etmektedir. Daima sonuç odaklı ve ileri görüşlülük esasına dayanan yapısına bağlı kalarak her zaman ivedi olma özelliğiyle karşımıza çıkmaktadır. Öte yandan müşteri memnuniyetini ispatlamak açısından ilk ve tek ISO 10002 belgesiyle de gerçekten de müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üstünde tuttuğunu kesinlikle dikkate almamız mümkün hale gelecektir. Bütün bunlar da önemli bir yaklaşım tarzı olarak kesinlikle üzerinde durulması gereken konu olarak son derece önemlidir.

444 7 635

İzmir Dedektiflik Anonim Şirketi ücretsiz irtibat numarasıdır. Böylelikle her yönden en iyi şekilde hizmet sunmaya devam eden yaklaşıma dayanarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Üstelik tamamen yenilikçi özelliklerine bağlı kalarak her anlamda dedektif eş takibi çalışmalarına dayanarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bütün bunlar da önemli bir yaklaşım olarak düşünülmelidir. Üstelik tamamen ayrıcalıklı hizmetler ışığında beklentileri bir arada sunmaya devam ederek sonuç odaklılık özelliğinden hareketle çalışmalarda bulunmaktadır. Bu da her anlamda önemli bir durum olarak karşımızdaki yerini korumaya devam eden yaklaşım tarzları arasında bulunmaya devam eder ki her yönden önem teşkil etmektedir.

Ayrıca sadakat araştırması, velayet davası, boşanma davası, evlilik öncesi araştırması gibi bireysel konulara yönelik olarak tamamen modern dedektiflik cihazlarını kullanarak titiz bir çalışma yürütülmektedir. Böylelikle her yönden tamamen sizin beklentilerinizi en iyi şekilde ele almaya devam eden özellikleri bir arada sunarak öne çıkmaktadır. Bütün bunlar da ayrıca belirtilmesi gereken yaklaşım tarzı olarak her anlamda öne çıkan konulardan birisini yansıtmaya devam etmektedir. Hemen 444 7 635'ten ücretsiz olarak arayarak her anlamda kaliteden ödün verilmeden en iyi şekilde sonuçlara anında ulaşım sağlanması mümkün hale gelecektir. Tüm bu nitelikler baz alındığı zaman siz de ülkemizin öncü dedektiflik şirketinden yararlanma olanağını kesinlikle bulacaksınız.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç