Makaleler

İzmir'de Dedektif 0 52112

İzmir’de Dedektif

İzmir de dedektif  arayan sayın misafirlerimiz, çok özel sorunuza çare ararken dolandırılarak maddi ve manevi kayba uğramamak için özel dedektiflik seçimine dikkat etmelisiniz. İzmir ilinde Özel dedektiflik firması olarak kurulan firmamız aynı zaman da Türkiye’nin ilk kurulan Özel dedektiflik firmasıdır. Firmamız yaklaşık 25 yıldır müşterilerine ülkemizin ve dünyanın tüm bölgelerinde 7 gün 24 saat profesyonel kadrosuyla ve büyük gizlilik içerisinde kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. İzmir ili içerisinde ve dışında Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyen değerli misafirlerimiz firmamızın merkezini 444 7 635 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden detaylı bilgi alabilir.

İzmir ilinde Özel Dedektiflik hizmeti verdiğini iddia eden kişi ve kişilerin sayısı oldukça fazladır. Bu kişiler özel dedektiflik adı altında insanları dolandırmaktadır. Özel Dedektif olduğunu iddia ederek hizmet vermeye çalışan bu kişilerin internet üzerinden birer web sitesi oluşturarak iş yapmaya çalışan kişilerdir. Bu kişilerin hiçbir sabit adresi, vergi kaydı ve resmi evrakı bulunmamaktadır.

Sayın misafirlerimiz sizler Özel Dedektif hizmeti almak istediğinizde Özel Dedektiflik firmasının vergi levhası, bağlı bulunduğu belediyeden İş Yeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı, Ticaret Odası Sicil Kaydı, Sicil Tasdiknamesi ve benzeri evraklarının bulunup bulunmadığını araştırın. Ayrıca Özel dedektiflik hizmeti alacağınız firmanın sabit adresi, sabit telefonun olması dolandırılmamanız acısından son derece önemlidir.  Sizler İzmir de Özel Dedektif aradığınız da internetten bulduğunuz kişi ve kişilere itibar etmeyin. Telefonda kendinize, yakınlarınıza ait bilgiler vermeyin. Yaptıracağınız araştırma konusu ile ilgili hiçbir bilgi söylemeyin. Özel dedektif hizmetini veren firmanın sabit adresine gidin orada bulunan her türlü resmi belgeyi inceleyin. Daha sonra araştırma konunuza ilişkin bilgileri aktararak anlaşma durumunda iş sözleşmesi imzalayarak araştırma hizmetini başlatın. Yapılan iş sözleşmesinde yapılacak olan hizmetin türü, kaç gün hizmet vereceği, verilen hizmetin toplam ücretini mutlaka yazın. Bu hususlara dikkat edilerek hareket ettiğinizde çok özel sorununuzun çözümünü ararken kandırılmaz, dolandırılmaz, maddi ve manevi kayba uğramazsınız.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç