Makaleler

İzmir Özel Dedektiflik A.Ş. 0 51808

İzmir Özel Dedektiflik A.Ş.

Değerli misafirlerimiz;

İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. ünvanlı şirketimiz 1995 yılında Türkiye’nin ilk Özel Dedektiflik şirketi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu ilk günden itibaren vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle kısa sürede Dünya Özel Dedektiflik sektöründe zirveye oturan firmamız Özel Dedektiflik mesleğine getirmiş olduğu yenilikleriyle Özel Dedektiflik sektörünün lider kuruluşu olmuştur. Sektörün öncü kuruluşu olan firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. nin kurucusu ve genel müdürümüz olan Bilal KARTAL Türkiye’de Özel Dedektiflik mesleğini kurumsal olarak profesyonel uygulayan Türkiye’nin ilk Özel Dedektifliğidir. Firmamızın genel Müdürü Bilal KARTAL ülkemizde ilk olarak başlatmış olduğu Özel Dedektiflik mesleğini değişen ve gelişen teknolojiye adapte ederek bu mesleğin yaygınlaşmasına da çok büyük katkılar sağlamıştır. Firmamız İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. başta ülkemiz olmak üzere 7 gün 24 saat aralıksız Dünyanın tüm bölgelerinde Özel Dedektiflik Hizmeti vermektedir.

Firmamızın kurucusu ve genel müdürü olan Bilal KARTAL Özel Dedektiflik mesleğini ülkemizde ilk defa uygulamaya başladığında kendisi birçok problemle ve zorluklarla karşılaşmıştır. Ancak kendisi yılmadan ve usanmadan çalışarak her türlü zorluğun üstesinden gelerek ülkemiz insanının Özel Dedektiflik mesleğinden faydalanmasını sağlamak için kendisi çok büyük fedakârlıklar yapmıştır. Türkiye’nin ilk Özel Dedektifi olan şirketimizin kurucusu ve genel müdürü Bilal KARTAL yurt içinde ve yurt dışında birçok üniversitede konferanslar paneller düzenleyerek Özel Dedektiflik mesleğinin bilinçli, olarak uygulanmasında öncülük etmiştir.

Ülkemizde Özel Dedektif Bilal KARTAL’ ın çabaları ile büyük bir sektör haline gelen Özel Dedektiflik mesleğini icra eden Özel Dedektifler birçok konuda araştırma hizmeti vermektedir. Bu Özel dedektiflerin vermiş olduğu hizmetlerin başında eş takibi, sadakat araştırması, evlilik öncesi araştırma, öğrenci takibi, hırsızlık araştırması, icra davalarının araştırılması, kayıp şahıs araştırması, adres tespiti, sınai hakların korunması, sanayi casusluğu, çalıntı oto, marka sahteciliği, patent hırsızlığı ve birçok benzeri konu gelmektedir. Kanunlara uygun yasalara riayet ederek hizmet veren Özel Dedektifler çok değerli müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vererek Özel ve tüzel kuruluşların çok Özel önemli sorunlarının çözümlenmesinde yardımcı olmaktadırlar. İzmir Dedektiflik A.Ş. ünvanlı şirketimiz kurulduğu ilk seneden bu güne kadar her geçen gün gelişerek büyüyerek kendisini yenileyerek Özel Dedektiflik sektörünün liderlik konumunda yerini almıştır. Şirketimizin uzman ekibinin her birisi kendi Alanlarında uzmanlaşarak uzun yıllar Emniyet Teşkilatı ve Türk Silahlı Kuvvetlerinde başarı ile görevlerini yerine getirdikten sonra emekliye ayrılarak firmamız bünyesinde göreve başlamışlardır.

Şirketimizin profesyonel kadrosu Türkiye’nin ve Dünya’nın tüm bölgelerinde Sayın müşterilerinin talepleri doğrultusunda 7 gün 24 saat Özel Dedektiflik mesleğinin sağladığı hizmetlerin tamamını güvenilir bir şekilde gizliliğe önem vererek gizli, kaliteli ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışımızla siz değerli misafirimizin hizmetindeyiz. Firmamızın kadrosu profesyonel asker ve polis emeklilerinden oluşmaktadır. Çalışanlarımızın tamamı kendi branşlarında uzmanlaşmış emniyet ve polis teşkilatlarında uzun yıllar hizmet yapmış kişilerdir. Personelimiz emniyet ve askeri teşkilatlarda edindikleri bilgileri ve becerileri Özel Dedektiflik mesleğine aktararak hizmet kalitemizi en üst seviyelere çıkartmaktadırlar. Şirket çalışanlarımız Özel Dedektiflik mesleğine karşı sempatisi olan bu işi meslek olarak edinmek isteyen Özel Dedektif adaylarını ve firmamızda görevli stajyer Özel Dedektif adaylarını eğiterek hem Özel Dedektiflik mesleğine katkı sağlamaktadırlar hem de değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için çaba sarf etmektedirler.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç