Makaleler

Dedektif Tutanların Yorumları 0 52240

Dedektif Tutanların Yorumları

Dedektif tutanların yorumları,İZMİR ÖZEL DEDEKTİFLİK A.Ş. bu firma hakkında o kadar yorum okudum ki inanın bir tane pişman olan kişi yok. Yorum yapanların bir çoğu nasıl bir süreç yaşadığını bütün memnuniyetini dile getirmiş. Öncelikle insanların bu kadar açık olmaları beni gerçekten çok duygulandırdı. 

Okuduğum yorumlardan sonra, acaba mı? dedim, bende mi böyle bir meslek seçsem? Ama zor yorucu ve çok dikkat isteyen bir meslek. İşlerini o kadar ciddiye alıyorlar ki süreci sizi incitmeden atlatıyorlar.

Bir yorumcu şöyle anlatmış, Sizlere başvuru yapmadan önce eşimin beni aldattığını düşünmüştüm.Sonra paylaşılanları okudum evet dedim aynılarını ben yaşıyorum. Sizlere gelip başvurduğumda sonucun bu kadar kısa bir sürede gerçekleşeceğini zannetmiyordum.Sayenizde boşandım,aldatıldığımı kanıtladım ve mutluyum.

Keşke doğru çıkmasaymış ama mutlu olması önceden mutlu olmadığının ifadesidir. Siz de sorunuz ne olursa olsun lütfen bu kişilere başvurun mesafe ne olursa olsun. Zaten iyi yorumları okuduğunuzda emin olun yardım almak isteyeceğiniz bir kuruluş olacaktır.İnsanların samimiyeti, işlerini ciddiye almaları sizi daha mutlu edecek. Evet diyeceksiniz beni sonuca götürecek kişiler bunlar. Aslında insanlar kötü bir şeyler yaşamasa ne güzel olurdu. Ama bütün hayat insanoğlu için. 

İçindeki şüphe, evet içindeki şüphenin seni yemesine müsaade etme.Ben şunu öğrendim şüphelenerek başvuru yapanlar genel şüphelerinin gerçek olduğu ortaya çıkmıştır.Ama bazıları yanıldığının farkına varıp içini rahatlatmıştır. Bende olsam şüphelerimin içimi kemirmesine müsaade etmem. Çünkü şüphe insanı yer bitirir. Böyle bir kuruluşta böyle güzel insanların size yardımcı olamaları gerçekten çok güzel. Güler yüzlü hoş sohbetli muhabbeti güzel insanların sizin sorunlarınızı halledeceğini düşünmekte güzel. Hayatımıza girdiğiniz için insanlara yaptığınız yardımlardan dolayı gerçekten teşekkür ederiz. Benim henüz bir sorunum olmadı ama işim düşerse sizleri tercih ederim. 

Şuna eminim ki başarı her zaman insanların elinde. Bu kadar başarılı insanların size yardım edeceğini düşünün.Evet doğru yoldasın kararlarında vazgeçme eminim ki başarıya bir adım daha atarsın. 

Size başka bir yorumcunun anlattıklarını yazmak istedim.Bir erkek bir bayanı beğeniyor ve tanışıp kaynaşıyorlar. Tabii kadın bu erkeği dolandırmak için işi zamana yayıyor. En sonunda yapacağını yapıyor ve erkeğin ne kadar parası varsa alıp kaçıyor. Dolandırılan kişi hemen başvuru yapıyor. Tabii arkadaşlar bu kişiyi buluyor ama ortada para yok. Ama bulunduğu için erkek mutlu oluyor. Demek ki yaşadığımız kötü olaylarda cinsiyet ayrımı yok. İnsanlara yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Diğer bir yorumcu ise şunu yazmış; tam evlenirken bana doğruyu gösterdiniz.Bu kişi o kadar dua ve teşekkür ediyor onun mutluluğu her şeye değiyor. Çünkü kendisi bir çıkmazdayken başkalarının sayesinde bu çıkmazdan çıkıyor. En sonunda doğruyu bulduğunda insanoğlu evet diyor kurtuldum.

Kurtuldum,kurtulmak iyi veya kötü başına gelecek ne varsa hepsinin bir çözüm yolu vardır.Bazen başkalarıyla yaşadığın kötü şeyleri paylaşmanın kötü olduğunu düşünürsün ama bazen yanılırsın. Yakınındaki kişiden daha çok seni tanımayan kişiler yardımcı olur. 

Sizlere teşekkür etmek defalarca etsek bitmez. İnsanlar yardımcı olmanız çok güzel ve dertleri kendi derdiniz gibi düşünmeniz bu dahada güzel. Şunu içten söylemek istiyorum ki bir çok iyi insandan alacağınız dua sizleri kanatsız bir melek yapıyor. Bu özelliğinizden vazgeçmeyin ve hep böyle devam edin. Bazen kötü sonuçları önümüze serseniz de eminim ki bize hep gerçekleri yansıtıyorsunuz. Sizleri seviyoruz ve sizlerle mutluyuz.Sabırla geçirdiğiniz süreçlerin sizlerin işinde ne kadar başarılı olacağınız sonucudur. 

Sizleri defalarca tebrik eder çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını diler bu doğru yoldan ayrılmamanızı dilerim.Sizlere hep kolay gelsin.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç