Makaleler

Olumlu Özel Dedektiflik Yorumları 0 51473

Olumlu Özel Dedektif Yorumları

Özel dedektiflik mesleği, son yıllarda göz önüne çıkan en revaçtaki meslek dallarından bir tanesidir. Bununla beraber ülkemizde özel dedektiflik sektörü her geçen gün gözle görülür bir gelişim göstermektedir. Ancak gelişen her sektörde olduğu gibi özel dedektiflik sektöründe de birçok dedektiflik adı altında dolandırıcılığa imza atan firmalar ya da kişiler de yer almaktadır. Birçok kişi hayatlarında yaşamış oldukları sorunlar için özel dedektiflik yaptığını iddia eden kişilerin kapısını çalmakta ve sonucunda dolandırılarak daha büyük bir hüsrana uğramaktadır. Bu konuda mutlaka ilk olarak olumlu özel dedektif yorumları göz önünde bulundurulmalıdır.

1995 yılında İzmir’de kurulan İzmir Dedektiflik A.Ş. günümüzde Türkiye’nin 81 ilinde hizmet verme kapasitesi ile göz önüne çıkmaktadır. İlk olarak müşteri güvenliğini ve gizliliğini ön planda tutan bir özel dedektiflik şirketi olmasından dolayı da en çok tercih edilen özel dedektiflik firmasıdır. Bununla beraber vermiş olduğu hizmetlerinde profesyonel bir çizgide olması ve uzun yıllar boyu tecrübenin getirdiği birikim sayesinde tüm olayları en hızlı şekilde çözüme kavuşturması da tercih edilmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Özel Dedektif Seçiminin Önemi

Özel dedektiflik sektörü her geçen gün büyüyen bir sektör olmasından dolayı, dedektiflik seçiminde son derece dikkatli olunması büyük bir önem konusudur. Zira birçok kişi, kişiler ya da şirket kendini özel dedektif olarak tanıtarak, insanların yaşadığı olumsuz durumlardan faydalanmakta ve maddi, manevi her türlü sömürüyü gerçekleştirmektedir. Bu da insanların yarasına tuz basmaktan başka hiçbir işe yaramamaktadır. Bu nedenle dedektif seçimi yapılırken iyi bir araştırma neticesinde karar verilmesi gerekmektedir. Özellikle internet sitelerinde yer alan olumlu özel dedektif yorumları göz önüne alınarak, araştırmaların yapılması dedektif seçiminin gerçekleştirilmesi adına önemli bir rolü oynamaktadır.

Bunun yanı sıra özel dedektiflik firmalarının araştırma konusu üstlendiği davaların neticesi incelenmeli ve bu yöndeki başarısı göz önüne alınarak karar verilmelidir. Aksi durumlarda, insanlar yaşamış oldukları olumsuz durumlardan kötü etkilenmiş ve yıpranmışken bir yandan da dolandırılmak, daha yıpratıcı etkiler ortaya çıkarmaktadır.

Özel Dedektiflik Hizmetleri

Birçok farklı konuda araştırma yapma imkanına sahip olan özel dedektifler, bu konularda özel olarak eğitim alan kişilerdir. Bu nedenle de tüm adli konularda delil toplamak adına ipuçlarını takip ederek kanıt elde etmektedir. En çok tercih edilen eş takibi konusunun yanı sıra sadakat araştırması, evlilik öncesi araştırması, boşanma davalarına delil toplama gibi özel hayata dair yaşanan sorunlarda mahkemeye sunulabilecek delilleri özel dedektifler rahatlıkla toplayabilmektedir. Bunun yanı sıra hırsızlık, dolandırıcılık, cinayet gibi suç unsuru teşkil eden vakalarda da özel dedektifler delil toplama görevini üstlenmektedir.

Özel Dedektiflik Yasal mı?

Çözülmesi normal bireyler tarafından oldukça zorlu ve zahmetli olan konularda görev alan özel dedektifler, dünya üzerinde birçok ülkede görev almaktadır. Toplumsal ahlak kurallarını ihlal etmeden ve hukuk kurallarına uygun bir şekilde delil toplama işlemini gerçekleştirmekte olduğundan dolayı mahkemeye delil sunma konusunda tamamen yasal bir şekilde işlerini gerçekleştirmektedir. İzmir Dedektiflik A.Ş. bu nedenle yasal anlamda herhangi bir engele takılmamaktadır.

Özel Dedektiflik Fiyatları

Özel dedektiflik mesleği, icra edilmesi oldukça zor ve zahmetli bir meslek dalıdır. Araştırmalarda kullanılan ekipmanlar ise bir hayli pahalı ekipmanlar olduğundan dolayı, araştırma görevleri genellikle oldukça masraflı olabilmektedir. Bu nedenle özel dedektiflik firmalarının araştırma konusu için standart bir fiyat belirlemesi imkansızdır. Eğer bir özel dedektiflik firması ya da özel dedektiflik yaptığını iddia eden bir kişi standart bir fiyat uygulamasına gidiyorsa, bu kişi ya da firma amatörce iş yapan biridir. Bu nedenle de dolandırıcılık yapıyor denebilmektedir. Olumlu özel dedektif yorumları kapsamında araştırma yapıldığında, İzmir Dedektiflik A.Ş. müşterilerinin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda tüm işlerini oldukça uygun fiyata yerine getirdiği görülebilmektedir.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç