Makaleler

Dünya Dedektiflik 0 51702

Dünya Dedektiflik

Dünya hızla ilerlemekte iken insan bu hıza yetişememektedir. Bazen çocuğunu, bazen eşini takip ettirmek için bazense ortağından şüphelendiği için dünya da dedektiflik yapanlara ihtiyaç duymaktadır.Günümüzde bir dedektiften yardım almak zorunlu bir ihtiyaca dönüşmüştür. Dünya dedektiflik hizmetleri her şeye yetişemeyen insanlara yardımcı olmaktadır. Türkiye'de hizmet veren birçok dedektiflik firmasının içinden uzman kadrosuyla ve 25 yıldan uzun tecrübesiyle öne çıkan İzmir Dedektiflik A.Ş. bu görevi güvenilir bir şekilde yürütmektedir. İzmir Dedektiflik A.Ş. Türkiye'nin ilk kurulan şirketi olarak zamanla Dünya özel dedektiflik sektörünün öncüsü haline gelmiştir. Her konuda çekinmeden sorularınızı sorabileceğiniz dünya dedektiflik hizmetlerinde bir numaralı firma İzmir Dedektiflik A.Ş. birçok alanda çalışmaktadır. Bunlar; eş takibi, ortak takibi, çocuk takibi, sevgili takibi, davalar için gereken delilleri toplama gibi hizmetlerdir.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç