Makaleler

Dedektif Ücretleri Çok Mu? 0 51640

Dedektif Ücretleri Çok Mu?

Dedektiflik büroları hukuksal danışmanlık konusunda sıradan hukuki danışmanlıkları tamamen geride bırakmaktadır. Sadece 1 haftalık süre zarfında talep ettiğiniz sorun her ne ise kesinlikle uzman ekibiyle birlikte net bir şekilde çözüme giderek üstelik somut deliller ışığında çalışmalarını sürdürmektedir. Ortada duran bu yeniliklere bağlı kalarak her anlamda önemli bir durum olmaya devam ettiğini kesinlikle ifade etmede yarar var.

1 Haftada Kesin Çözüme Kavuşun

Sadece bir haftalık çok kısa süre içerisinde kesin çözüme kavuşma imkanı sizi beklemektedir. Böylece her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin dedektiflik ücretleri çokmu açısından sizlerin de verdiğiniz ücrete değecek bir hukuksal danışmanlık hizmeti alacağınızı her anlamda dile getirmemiz mümkün hale gelivermektedir. Böylelikle kaliteden taviz vermeyen eşsiz yaklaşımlara dayanarak her anlamda müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkesiyle en iyi hizmetler meydana getirilmektedir. 

Nitelikli Uzman Kadro

Türkiye'nin ilk özel dedektiflik firmasında kurum içi eğitimle hem genç takım arkadaşları yetiştirilmekte hem de nitelikli uzman kadrosuyla en iyi şekilde hizmet sağlanmaktadır. Böylelikle her yönüyle kaliteden ödün verilmeyen yaklaşım tarzına dayanarak dedektiflik hizmetlerine ilişkin olarak kapsamlı bir şekilde çalışmalara yer verildiğini dikkate almamız mümkün hale gelmektedir. Öte taraftan yurt dışının önde gelen ülkelerinde çalışma deneyimi bulmuş olan nitelikli kadrosuyla birlikte her yönden müşterilerine en iyi şekilde hizmeti aktarmaktadır.

Hizmetleri

İzmir Dedektiflik AŞ olarak başlıca hizmetleri kurumsal ve bireysel hizmetler olarak iki kategoride toplanmaktadır. Bireysel hizmetleri arasında günümüzün öne çıkan sorunları olmaya devam eden eş takibi, sadakat araştırması, boşanma öncesi delil toplama, evlilik öncesi araştırma gibi konular gelmekte olup kurumsal olarak da güvenliğe yönelik hizmetler yer almaktadır. Bu özellikler ışığında her yönden beklentileri en iyi şekilde müşteri odaklı çalışma anlayışına dayanarak müşterilerinin tamamen beklentileri ışığında bir arada sunmaktadır. Tüm bunlar da gerçekten de önde gelen nitelik olarak kesinlikle ifade edilecek konular arasında bulunmaktadır. Böylelikle her açıdan tamamen ayrıcalıklı olmaya devam eden hususlara dayanarak çalışmalara yer verilmekte olduğunu kesinlikle dikkat almada yarar vardır.

ISO 10002 Sertifikası

Türkiye'deki dedektiflik şirketleri arasında yalnızca ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketinde yer alan ISO 10002 sertifikasyonuyla her yönden müşteri odaklı çalışma anlayışına yönelik olarak faaliyetlerin hız kesmeksizin aralıksız dedektiflik ücretleri çokmu bir şekilde devam ettiğini kesin olarak dile getirmemiz mümkün hale gelecektir. Bu yaklaşım tarzıyla her anlamda kaliteli ve de ilkeli yaklaşımlarına bağlı kalarak gerçekten de önemli bir nitelik olması bakımından fark yaratmaya devam ettiğini her anlamda söylememiz gerekmektedir. Öte taraftan müşteri odaklı çalışma anlayışına bağlı kalarak tamamen fark yaratan özellik ışığında müşteri memnuniyeti gerçekten de önemli bir konuyu teşkil etmektedir.

Yirmi Dört Saat Çalışma Prensibi

Kesintisiz olarak müşterilerine hizmet verebilmek adına 24 saat boyunca çalışmaktadır. Bu yönden gerçekten de dedektiflik ücretleri çokmu bakımından her yönüyle tüm zamanlarda çalışmalarına devam etmektedir. Bu sayede sizin her zaman diliminde rahatlıkla ulaşım sağlamanız adına önem teşkil eden yaklaşım tarzı olarak kesinlikle görülecek nitelik olmaya devam eder. Ortada duran tüm bu yaklaşım tarzlarına bağlı kalarak gerçekten de 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde hizmet sunmaya devam etmesi adına önem teşkil eden nitelik olarak faaliyetini aktarmakta ve her anlamda önemli bir aşama olarak her anlamda farkını bir kere daha meydana getirerek beklentilerin ötesinde çalışmalarına yer vererek 7/24 yaklaşımıyla her anlamda son derece önde gelen özelliği oluşturmaktadır.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç