Makaleler

Avrupa Dedektiflik 0 52008

Avrupa  Dedektiflik

Dünyanın her yerinde hızla sürdürülen dedektiflik hizmetlerinin Türkiye'deki bir numaralı öncüsü İzmir Dedektiflik A.Ş.'dir. Firma sadece Türkiye için değil Avrupa dedektiflik alanında da bir numaradır. Müşterilerinin isteği doğrultusunda takip edilmesi gereken kişileri Türkiye sınırları dışında da tüm titizliğiyle izlemekte ve gereken delilleri toplamaktadır. İzmir Dedektiflik A.Ş. güvenilirliği defalarca kez farklı yollarla ispatlanmış bir kurumdur. Yıllar içinde Türkiye genelinde ve yerel bölgelerde çıkan gazete haberleri ile basın firmanın arkasındadır. Ayrıca dünyaca tescillenmiş kalite belgelerine sahiptir. Firmayla çalışan müşterilerin yaptığı konuşmalara göre Avrupa dedektiflik firmaları arasında da önde gelen bir isimdir. Avrupa dedektiflik işlerinde de güvenilir adres İzmir Dedektiflik A.Ş.'dir.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç