Makaleler

Dedektif Nasıl Tutulur? 0 52095

Dedektif Nasıl Tutulur?

Günümüzde artık insanlar arasında ki güvensizlik hat safhalara dayanmış durumda. Çağın gelişmesi ile beraber insanlar farklı farklı kişiliklere bölünmüş, kimden, ne zaman, nasıl bir zarar gelebilir ayırt etmesi güç bir hal almıştır. Sosyal medya artık hayatlarımızın ortak ve odak noktası haline gelmiş durumda. Ancak sosyal medya organları aracılığı ile kimin ne düzeyde, ne kişilikte ve niyette olduğunu ayırt etmesi bir o kadar da güç hale gelmiştir çünkü artık insanlar bu sayede gerçek kimliklerini gizleyebilir.. Birçoğumuz ama kendi hayatında ya da yakın çevresinde buna benzer birçok örnek yaşamıştır. Tanınan insanın gerçek hayatında çok daha başka bir karaktere, geçmişinde bilinenden çok daha farklı bir hayatının olduğuna ya da bildiğiniz insanın aslında kötü niyetli bir kişi olduğuna benzer örneklere rastlamak çok ta imkansız değildir.

Kimden Ne Zarar Görebilirim?

Burada kimden ne zarar geleceği konusuna uçsuz bucaksız örnekler verilebilir. Mesela yıllardır sevgili olduğu adamın aslında evli olduğunu öğrenen kadınları, çok güzel ve alımlı bir bayanın geçmişte evlilik vaadiyle insanları kandırdığını, evlilik gecesinde takıları alıp kaçan gelinleri, sevgilisine kredi çektirip kaçan erkek arkadaşları, karısının altınlarını çalıp sevgilisine araba alan evli adamları ve benzeri örnekleri mutlaka duymuşsunuzdur.  Bu noktada insanlara güven duygusu artık neredeyse sıfıra inmiştir. Mağdurların yaşadıklarını da örneklendirmek neredeyse imkansızdır örneğin mal varlığını kaptıranlar, ruhsal bunalıma girenler, gerçek kimliğini bilmediği insanlardan evlat sahibi olanlar, ailesi ile kopanlar, işini kaybedenler hatta intihar edenler.

Peki Nasıl Güvenebilirim?

Bir kişiye tam olarak güvenmek neredeyse imkansızdır. 20-25 yıl sadakat ile evli kalıpta eşini aldatan yuvası yıkılanları duymuşsunuzdur. İnsanlar bazı noktalarda hayatta tamamen beklenenin dışına çıkabilir. O yüzden mutlaka her zaman küçükte olsa zarar gelebileceği ihtimalini göz ardı etmemelisiniz. Tabi bu paranoyalar geliştirmeniz anlamına gelmez ancak birlikte olduğunuz olacağınız hatta evli olduğunuz insanı tam anlamıyla tanıdığınız anlamına da gelmez.

Peki Bir İnsanı Nasıl Tanıyabilirim? Geçmişini Nasıl Öğrenebilirim ?

Bir insanı tanımak, geçmişini araştırmak sizin için neredeyse imkansızdır. Kendisinin kim olduğunu, o insanın size ne niyetle yaklaştığını, evliyseniz eşinizin sizinle olmadığı zamanlarda neler yaptığını kiminle olduğunu, size nasıl yalanlar söylediğini bilmeniz mümkün değildir. Bu aşamadan sonra kesinlikle o insan hakkındaki soruları giderebilmeniz için gerçek manasıyla bir takip başlatmanız gerekir. Çünkü birini başarılı şekilde onun tanımadığı insanlar takip ederek kayıtlarını tutabilir. Bunun içinde dedektiflik ve araştırma hizmeti veren uzman ve sertifikalı firmalardan faydalanmanız tavsiye edilmektedir. Buradan sonra aklınızda şu sorular canlanacaktır  “Dedektif tutmak çözüm mü? Dedektif nasıl tutulur? Güvenilir dedektiflik firmaları hangileridir? Bu soruları sırasıyla cevaplayabiliriz.

Dedektif Tutmak Çözüm mü?

Dedektif tutmak hemen anlık sonuç vermese de emin olun ki kısa sürede istediğiniz cevaplara hızlı bir şekilde ulaşmaya başlayacaksınız. Çünkü uzman bir dedektiflik firması istediğinizi ve isteğinize karşılık nasıl kısa sürede sonuca gidebileceğinizi bilir ve bu doğrultuda planlamasını yapar. Sonuca ulaşmama imkanı yok denecek kadar azdır.

Dedektif Nasıl Tutulur?

Dedektiflik hizmeti almaya karar verdikten sonra ise aklınıza gelecek ilk soru dedektif nasıl tutulur? Sorusu olacaktır bu konuda endişe etmenize gerek yok çözüme kavuşturmak için çeşitli ve kolay imkanlar vardır. Dedektif nasıl tutulur sorusuna yanıt aramak yerine hangi firmaya güvenebilirim diye düşünmeniz gerekir. Çünkü bu hizmeti veren uzmanlara internet aracılığı ile ulaşabilir, telefon vasıtasıyla bilgi alabilir hatta gidip ofislerinde imkanlarını gözden geçirebilirsiniz. İzmir veya çevresi için böyle bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız dedektiflik.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Uzman kadrosuyla ve çalışanlarının engin tecrübesiyle kısa sürede aklınızdaki sorulara kesin cevaplar bulacağınıza, hayatınızdaki insanın gerçekte kim olduğuna, size ne niyetle yaklaştığına ya da eşinizin sizden uzak zamanlarda kiminle neler yaptığına dair net sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu konuda dedektiflik.com.tr ekipmanları, tam donanımlı çalışanları vasıtasıyla kuşkusuz en iyi hizmet alabileceğiniz firmadır.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç