Makaleler

Eş Takibi Yaptıranlar 0 52412

Eş Takibi Yaptıranlar

Hepinizin bildiği gibi teknoloji her geçen gün karşımıza bir başka yeniliğiyle gelmektedir. Tabi ki teknolojinin gelişmesiyle beraber, insan ilişkileri de daha hızlı kurulmaya başlanmıştır. Teknoloji sayesinde eski arkadaşlarınıza dahi kolayca ulaşabilmeniz ve iletişim kurabilmeniz mümkün. İşte teknolojinin böyle güzel n,metleri varken, eşler de bu durumdan istifade ederek, teknolojiyi eşlerini aldatmak için kullanabilmektedirler. Fakat, yine teknolojinin gelişmesiyle beraber artık insanların eşlerini aldattıklarını da öğrenebilmek çok daha kolay. Fakat eş takibi son derece hassas bir konudur. Bu nedenle, kesinlikle profesyonellerle birlikte bu işi yürütmelisiniz. İşte bu nedenle İzmir Dedektiflik A.Ş eş takibi ve birçok araştırmalarda bulunarak dertlerinize çare bulmaktadır. Eş takibi yaptıranlar genellikle eşlerini ilk defa takip ettirecek kişiler oluyorlar. Bu nedenle de haliyle oldukça tecrübesiz oluyorlar. Eş takibinde bulunmak isteyenler zaten bu konu hakkında son derece üzgün bir durumda oldukları için de kendi çaplarında bir araştırma yaptıktan sonra karşılarına çıkan ilk özel dedektiflik firmasına başvurarak eşlerini takip ettiriyorlar. Fakat, böyle bir davranış türü kesinlikle doğru değildir. Çünkü, eş takibi profesyonellik gerektiren bir iştir ve piyasada bu konuda çok fazla sömürü yapan, özel dedektif olarak kendini tanıtan kişiler bulunmaktadır. İşte bu nedenle, eş takibi yaptırmak isteyenlerin İzmir Dedektiflik A.Ş firmalarımızdan herhangi birine başvurmanız sizlerin yararına olacaktır.

Eş Takibi Neden Yapılır?

Yukarıda bahsettiğim gibi teknolojinin gelişimiyle, insanlar karşı cinse çok kolay ulaşabilmektedir. Bu nedenle, aldatıldığını anlayan eş, boşanma kararı almaktadır. Boşanma kararına varan eş öncelikle soluğu avukatta almaktadır. Avukatın ise en önce söyleyeceği şey, eşin aldattığına dair delil toplanmasıdır. İşte tam da bu nedenle, bazen eşler yuvalarını kurtarmak için bazen de boşanma kararı aldıkları için özel dedektiflik bürolarına başvurmaktadırlar. İnsanlar arasındaki ilişkileri ve evlilikleri yıkan en büyük etken, güvendir. Bir kişiye karşı güven hissetmiyorsanız, sevgi de hissetmeniz çok zordur. Bu nedenle de eş takibi yaptıranlar, eşlerinin onları aldatıp aldatmadıklarını öğrenmeye çalışmaktadırlar. Yani eşler sadakatsiz davranış sergileyip, sergilemedikleri konusunda emin olmaya çalışmaktadırlar. İzmir Dedektiflik A.Ş olarak eş takibi Türk aile yapısına uygun olarak yapılmaktadır. İzmir Dedektiflik A.Ş olarak, bu çok özel sorunlara en kısa sürede ve çok profesyonel olarak karşılık verebilmekteyiz.

Eş Takibinde Elde Edilen Deliller Mahkemelerde Kullanılabilir Mi?

Genelde insanlar, yani eş takibi yaptıranlar eşlerini profesyonel kurumlara bırakmaktadır. Araştırma hizmetini veren firmanın hukuka aykırı bir şekilde delil göstermeleri durumunda bu deliller, mahkemelerde kullanılabilmektedir. Eş takibi esnasında, hukuka uygun elde edilen deliller arasında fotoğraflar, videolar mahkemelerde kullanılabilmektedir. Taraflardan herhangi birinin suç işleme kastı ve hakaret ederek görüntü alınması gibi, durumlarda bu deliller mahkemeye sunulsa dahi, mahkemeler bu delili kabul etmeyeceklerdir Çünkü, bu delillerin toplanış biçimleri hukuka aykırı bir şekilde sağlanmış olmasıyla beraber kabul görmemektedir.

Eş takibi Nasıl Yapılır?

Araştırılması gereken eş takibi süresince özel hayatın gizliliğine müdahale altında olmaması gerekmektedir. Eş takibi yapılırken, araştırmanın daha güzel ilerleyebilmesi için, bu ekibin en az 3 kişiden oluşması gerekmektedir. Bu kişilerin ilki arabayı kullanan kişi yani şoför, bir diğeri görsel materyalleri bulan kameraman, bir diğeri ise konu ile ilgili araştırma yapan istihbarat görevlisidir. O nedenle, bu ekibin en az 3 kişiden oluşması gerekmektedir. İnsanlar genelde dedektif tutmayı çok pahalı bulmakta ve kendi yöntemleriyle araştırmalar yapmaktadırlar. Fakat, bu çok yanlış bir tutumdur. Çünkü eş takibi araştırması çoğu zaman zahmetli ve bazen imkansızdır. Bu nedenle, eş takibi yaptıracak olan kişilerin profesyonel bir yardım almaları gerekmektedir.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç