Dilekçe Örnekleri

İflasın Tasfiye Süresinin Uzatılması İstemi Dilekçesi

İflasın Tasfiye Süresinin Uzatılması İstemi Dilekçesi

İCRA HUKUK MAHKEMESİ’NE
İZMİR

DAVACI                        :     İflas İdaresi Adına

                                            Adı ve Soyadı (T.C. Kimlik No)

DAVALI                         :     Hasımsız

KONU                           :     İflasın tasfiye süresinin uzatılması

AÇIKLAMALAR           :

1- İflasın açılmasından itibaren altı aylık süre geçmesine rağmen işlerin uzaması nedeni ile tasfiye işlemi tamamlanamamıştır.

2- Alacaklılar toplanıp basit tasfiye usulünün uygulanmasına da karar verememişlerdir. Bu durumda tasfiye süresinin uzatılmasını talep etme zarureti hâsıl olmuştur.

DELİLLER                       :     Her tür delil.

HUKUKİ NEDENLER          İİK. md. 256 ve ilgili mevzuat.

SONUÇ VE İSTEM          Yukarıda kısaca açıklanan nedenlerle, iflâsın tasfiye süresinin uzatılmasına karar verilmesini, iflâs idaresi adına saygıyla arz ve talep ederim. …/…/…

İflas İdaresi Adına
Adı ve Soyadı
İmza

Önemli Uyarı

dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç