Dilekçe Örnekleri

Toplatma Kararı İsteme Dilekçesi

Toplatma Kararı İsteme Dilekçesi

  SULH CEZA MAHKEMES 

        İZMİR

TOPLATMA KARARI İSTEYEN    :              Adı ve Soyadı, (T.C. Kimlik No)

VEKİLİ                                           :     Avukat Adı ve Soyadı

                                                               Adres

TEBELLÜĞ TARİHİ                      :     …/…/…

TALEP KONUSU                          :     Broşürlerin toplatılmasına karar verilmesi dileğidir.

AÇIKLAMALAR                           :

1- 22 Temmuz 2007 tarihinde yapılacak olan genel seçimler nedeni ile partiler tarafından hazırlanarak dağıtılan broşürden, … Partisi İzmir Şubesi veya kimliğini tam olarak bilmediğim kişilerce bastırılıp İzmir Vakıflar İş Hanı önünde dağıtılan ekte sunduğum broşürde bölücü terör örgütü lehine sloganlar bulunmaktadır.

2- Örneğin, “K. devlet hesap verecek ...” gibi cümlelerin bulunduğu, söz konusu broşürlerin toplatılması ve ilgililer hakkında ceza kovuşturmasının yapılmasını isteme zarureti hâsıl olmuştur.

DELİLLER                      :     Her tür delil.

HUKUKİ NEDENLER     :     İlgili mevzuat.

SONUÇ VE İSTEM       :     Yukarıda kısaca açıkladığımız üzere, İzmir ve civarında dağıtımı yapılan broşürün toplatılmasına karar verilmesini, verilen kararın broşürün dağımı yapılan çevre il ve ilçe Cumhuriyet Başsavcılıklarına gönderilmesine karar verilmesini, istemde bulunan vekili olarak saygılarımla arz ve talep ederim. …/…/…

Toplatma Kararı İsteyen
Vekili
Avukat Adı ve Soyadı
İmza

Önemli Uyarı

dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç