Dilekçe Örnekleri

Konkordato Süresi Verilmesi Kararına İtiraz Dilekçesi

   Konkordato Süresi Verilmesi Kararına İtiraz Dilekçesi

İCRA HUKUK MAHKEMESİ’NE

İZMİR

İTİRAZ EDEN(ALACAKLI)   :     Adı ve Soyadı, (T.C. Kimlik No)

VEKİLİ                                   :     Avukat Adı ve Soyadı

                                                     Adres

KARŞI TARAF                        :  Adı ve Soyadı

                                                    Adres

DAVA KONUSU                       :   Konkordato süresi verilmesi kararına itiraz

AÇIKLAMALAR                       :

Müvekkilim borçludan alacaklıdır. Ulusal düzeyde gazete ile yapılan ilandan müvekkilime borçlu olan kişiye mahkemeniz tarafından üç aylık konkordato süresi verildiğini öğrenmiş bulunmaktayız. Borçlu bu süreyi alacaklıların aleyhine kullanabileceğine dair elimizde delillerimiz mevcuttur. Bundan dolayı verilen konkordato süresinin kaldırılması için mahkemenize müracaat etme zarureti hâsıl olmuştur.

DELİLLER                               :     Her tür delil.

HUKUKİ NEDENLER              :     İİK. md. 285, 287/1 ve ilgili mevzuat.

SONUÇ VE İSTEM                    Yukarıda kısaca açıklanan nedenlerle konkordato süresi verilmesi kararına itirazımızın kabulü ile, konkordato süresi kararının kaldırılmasına ve gerekli yerlere bildirilmesine karar verilmesini, istemde bulunan vekili olarak saygılarımla arz ve talep ederim. …/…/…

Konkordato Süresi İsteyen Vekili
Avukat Adı ve Soyadı
İmza

Önemli Uyarı

dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç