Dilekçe Örnekleri

Satış Yerinin Değiştirilmesi İstemi Dilekçesi

Satış Yerinin Değiştirilmesi İstemi Dilekçesi

İcra Dosya No: .../…

  İCRA HUKUK MAHKEMESİ’NE
  İZMİR

ŞİKÂYET EDEN

YEDİEMİN                   :      Adı ve Soyadı, (T.C. Kimlik No)

                                            Adres

ŞİKÂYETÇİ

OLUNAN TARAF       :    1. Alacaklı Adı ve Soyadı

                                             Adres

                                          2. İzmir İcra Müdürlüğü/ERZİNCAN

ŞİKÂYETİN KONUSU       :     Satış yerinin değiştirilmesi

AÇIKLAMALAR                :

Verilen satış kararı usulüne uygun değildir. Bu kadar büyük bir eşyayı benim İzmir Adliye Binası önüne getirmem mümkün değildir. Eşyanın bulunduğu yerde satışın yapılması gerekirdi. Verilen karar satışın yapılacağı yer bakımından yanlış bir karardır. Bu karar beni mağdur edici ve ceza almama sebep olabilecek bir karardır. Bundan dolayı bu yanlığın düzeltilmesi için müracaat etme zarureti hâsıl olmuştur.

DELİLLER                         :     İcra dosyası ve her tür delil.

HUKUKİ NEDENLER        :     İİK. md. 114 ve ilgili mevzuat.

SONUÇ VE İSTEM            :     Yukarıda kısaca açıklanan nedenlerle, satışın yapılacağı yerin uygun olmaması nedeniyle usul ve yasaya aykırı olarak verilen kararın kaldırılmasına, yargılama giderlerinin karşı tarafa yüklenmesine karar verilmesini saygıyla arz ve talep ederim. …/…/…

Yediemin
Adı ve Soyadı
İmza

Önemli Uyarı

dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç