Dilekçe Örnekleri

Satış İstemi Dilekçesi

Satış İstemi Dilekçesi

SULH HUKUK MAHKEMESİ
SATIŞ MEMURLUĞU’NA
İZMİR

SATIŞ İSTEMİNDE

BULUNAN                :    Adı ve Soyadı, (T.C. Kimlik No)

VEKİLİ                      :    Avukat Adı ve Soyadı

                                       Adres

KONUSU                  :   Satış istemi

AÇIKLAMALAR       :

İzmir Sulh Hukuk Mahkemesinin …/…/… tarih ve …/… Esas, …/… Karar sayılı mahkeme kararı ile hisseli olan taşınmazın satılmak sureti ile ortaklığının giderilmesine karar verilmiş ve karar kesinleşmiştir. Söz konusu mahkeme kararı ektedir. Mahkeme kararının infazının sağlanmasını talep etme zarureti hâsıl olmuştur.

DELİLLER                    :     Her tür delil.

HUKUKİ NEDENLER   :     İlgili mevzuat.

SONUÇ VE İSTEM       :     Yukarıda kısaca açıklanan nedenlerle, … İli, … İlçesi, … Mevkii, … Ada, … Pafta, … Parsel’de kayıtlı bulunan taşınmazın İzmir Sulh Hukuk Mahkemesinin …/…/… tarih ve …/… Esas, …/… Karar sayılı kararı gereğince satılmak sureti ile ortaklığın giderilmesini, satış isteminde bulunan vekili olarak saygılarımla arz ve talep ederim. …/…/…

Satış İsteminde Bulunan Vekili
Avukat Adı ve Soyadı
İmza

Önemli Uyarı

dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç